moreleTV
moreleTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=anyXFFszaAM

Corsair Void Pro RGB | Czy TO się opłaca?

moreleTV
moreleTV - 363 Wyświetleń
0
363 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-24 07:26:31

Zapraszamy na drugi odcinek serii: Czy TO się Opłaca? Dziś Michał sprawdza designerskie słuchawki dla graczy Void Pro od Corsair. Czy jest to opłacalny zakup? Przekonajcie się co na ten temat sądzi Kendo. Linki: Corsair Void Pro RGB USB Dolby 7.1 - https://goo.gl/vuuwks Wszystkie modele Corsair Void - https://goo.gl/zUy43b Wszystkie modele Corsair HS50 Carbon - https://goo.gl/LVUarL ZAJRZYJ KONIECZNIE: Facebook: https://www.facebook.com/morele.net Instagram: https://www.instagram.com/morele_net/ Twitter: https://twitter.com/morele_net Grupa nie tylko dla geeków: https://goo.gl/4iHxAs KENDO ZAPRASZA: https://www.youtube.com/c/kendoplayhard https://www.facebook.com/kendoplayhard/ Muzyka: Bongo by KV https://soundcloud.com/kvmusicprod Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... Music promoted by Audio Library https://youtu.be/pDiQewAmf9Y

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału moreleTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 253,322 - 75,157,144 - 1,300 -
2019-09-02 Mon 253,391 +69 75,185,446 +28302 1,300 -
2019-09-03 Tue 253,595 +204 75,233,261 +47815 1,300 -
2019-09-04 Wed 253,787 +192 75,287,790 +54529 1,302 +2
2019-09-05 Thu 253,919 +132 75,329,081 +41291 1,302 -
2019-09-06 Fri 254,021 +102 75,370,678 +41597 1,303 +1
2019-09-07 Sat 254,155 +134 75,416,328 +45650 1,304 +1
2019-09-08 Sun 254,344 +189 75,465,700 +49372 1,304 -
2019-09-09 Mon 254,493 +149 75,520,879 +55179 1,305 +1
2019-09-10 Tue 254,580 +87 75,562,406 +41527 1,305 -
2019-09-11 Wed 254,664 +84 75,602,153 +39747 1,305 -
2019-09-12 Thu 254,744 +80 75,635,171 +33018 1,306 +1
2019-09-13 Fri 254,799 +55 75,667,235 +32064 1,306 -
2019-09-14 Sat 254,858 +59 75,704,044 +36809 1,307 +1
2019-09-15 Sun 254,955 +97 75,741,887 +37843 1,308 +1
Podsumowanie ogółem +1633 +584743 +8
Aktualizacja profilu za 7 godz. 25 min.