Jeden z Wielu
Jeden z Wielu
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Lc4zFqIz_vU

Czarzasty o Biedroniu: „Wciska kity z uśmiechem na ustach” – Robert Mazurek kontra politycy.

Jeden z Wielu
Jeden z Wielu - 34 Wyświetleń
0
34 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-23 10:44:26

Niewygodne pytania i zabawne sytuacje w "Porannej rozmowie" w RMF FM z Robertem Mazurkiem. W dzisiejszym odcinku: Stanisław Karczewski, Władysław Kosiniak - Kamysz, Michał Dworczyk, Włodzimierz Czarzasty, Krzysztof Szczerski, Katarzyna Lubnauer, Piotr Woźny, Leszek Miller. ================================================= Subskrybuj - http://www.youtube.com/user/Domal1988?sub_confirmation=1 Twitter - https://twitter.com/Jeden_z_wielu Facebook - https://www.facebook.com/jedenzwielu2/ ================================================= Serdecznie polecam! Prawicowo - Informacje, polityka, humor oraz realia w Polsce i na świecie. https://www.facebook.com/prawicowo/ https://twitter.com/prawicowo_pl ================================================= Jeśli chcesz możesz zostać moim Patronem - https://patronite.pl/JedenzWielu Numer mojego konta bankowego dla osób, które chcą mnie wesprzeć finansowo: 50 1140 2004 0000 3402 4863 3547 Oraz adres e-mail mojego konta PayPal: danieldomal@poczta.fm Dziękuję za wsparcie! ================================================= Źródła: Stanisław Karczewski: https://www.youtube.com/watch?v=vMiJiNObumw https://www.youtube.com/watch?v=nD53QzIW6wo Władysław Kosiniak – Kamysz: https://www.youtube.com/watch?v=pzilkss5zM8 Michał Dworczyk: https://www.youtube.com/watch?v=q-ovgNJ_Tjk Włodzimierz Czarzasty: https://www.youtube.com/watch?v=evxB67iS14Q Krzysztof Szczerski: https://www.youtube.com/watch?v=yI4E8sTGdMg Katarzyna Lubnauer: https://www.youtube.com/watch?v=bUoBkx8V8fU Piotr Woźny: https://www.youtube.com/watch?v=AfOH_HdPJQE Leszek Miller: https://www.youtube.com/watch?v=A-NBhreB-xc

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Jeden z Wielu

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 38,774 - 21,121,212 - 642 -
2019-09-03 Tue 38,833 +59 21,138,940 +17728 642 -
2019-09-04 Wed 38,894 +61 21,160,436 +21496 642 -
2019-09-05 Thu 38,925 +31 21,177,715 +17279 642 -
2019-09-06 Fri 38,935 +10 21,185,366 +7651 642 -
2019-09-07 Sat 38,986 +51 21,211,753 +26387 643 +1
2019-09-08 Sun 39,022 +36 21,231,614 +19861 643 -
2019-09-09 Mon 39,061 +39 21,258,160 +26546 643 -
2019-09-10 Tue 39,084 +23 21,273,651 +15491 643 -
2019-09-11 Wed 39,102 +18 21,291,810 +18159 643 -
2019-09-12 Thu 39,120 +18 21,310,299 +18489 643 -
2019-09-13 Fri 39,153 +33 21,329,865 +19566 643 -
2019-09-14 Sat 39,191 +38 21,352,403 +22538 644 +1
2019-09-15 Sun 39,257 +66 21,387,955 +35552 644 -
2019-09-16 Mon 39,281 +24 21,406,164 +18209 644 -
Podsumowanie ogółem +507 +284952 +2
Aktualizacja profilu za 4 godz. 31 min.