CWANIAK
CWANIAK
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=G_u4HIRpMjk

Następny film


CWANIAK
CWANIAK - 25 Wyświetleń
0
25 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-11 02:47:07

★ KLIKNIJ ŁAPKĘ W GÓRĘ I ZOSTAW SUBA - http://bit.ly/1PmdjGy ★ DOŁĄCZ DO WSPIERAJĄCYCH - https://goo.gl/cvtgJ7 ★ Odpuść pisanie "pierwszy, drugi" itd. ► E-mail/biznes - jakubcwaniakszymczak@gmail.com ► Twitch - https://www.twitch.tv/smartie/ ► Facebook - https://goo.gl/p36BG4 ► Grupa - https://goo.gl/mguqe5 ► Twitter - https://goo.gl/NgR5GZ ► Tym nagrywam oraz streamuje - https://streamlabs.com/slobs/d/209289 ► Gry kupuję tutaj - https://goo.gl/iGvNiY Weekendowe promocje - https://goo.gl/RFRq1S ★ Muzyka w outro: Hooligan Chase - A**hole: https://goo.gl/dfBaPT Twitter - https://twitter.com/hooliganchase Soundcloud - https://soundcloud.com/hooliganchase Tagi // Hashtagi: #gaming #funny #subscribe #xcwaniak #darmowagra #darmowegry #darmowe #gry #online #gryonline #flash #indie #walkthrough #playthrough #darmowa #cwany #cwane #cwana

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału CWANIAK

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-11 Sat 35,398 - 19,344,667 - 2,026 -
2019-05-12 Sun 35,420 +22 19,356,051 +11384 2,028 +2
2019-05-13 Mon 35,442 +22 19,364,542 +8491 2,029 +1
2019-05-14 Tue 35,445 +3 19,372,355 +7813 2,031 +2
2019-05-15 Wed 35,420 -25 19,387,041 +14686 2,036 +5
2019-05-16 Thu 35,414 -6 19,393,711 +6670 2,037 +1
2019-05-17 Fri 35,417 +3 19,399,542 +5831 2,039 +2
2019-05-18 Sat 35,433 +16 19,410,220 +10678 2,042 +3
2019-05-19 Sun 35,448 +15 19,420,741 +10521 2,045 +3
2019-05-20 Mon 35,457 +9 19,429,413 +8672 2,044 -1
2019-05-21 Tue 35,461 +4 19,439,014 +9601 2,050 +6
2019-05-22 Wed 35,466 +5 19,447,112 +8098 2,052 +2
2019-05-23 Thu 35,470 +4 19,454,216 +7104 2,051 -1
2019-05-24 Fri 35,470 - 19,463,623 +9407 2,056 +5
2019-05-25 Sat 35,471 +1 19,474,640 +11017 2,058 +2
Podsumowanie ogółem +73 +129973 +32
Aktualizacja profilu za 0 godz. 23 min.

Następny film