Graczol
Graczol
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=lNP41Cs_dTY

Następny film

WORLD OF TANKS - Czołgista Graczolov
Graczol
416 Wyświetleń

CZEKA MNIE KARIERA ESPORTOWA | Heavy Metal Machines

Graczol
Graczol - 393 Wyświetleń
1
393 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:39:55

Link do gry (steam): https://goo.gl/7Ysiu6 Subujesz? http://bit.ly/2niSLU3 fejsbuk: https://www.facebook.com/GRLMIKE ● Stream: https://www.twitch.tv/grlmike ● Facebook: https://www.facebook.com/GRLMIKE ● Wbjaj na insta i snapchata: graczolgrl ● Pamiętaj zostawić LAJKA i powiedzieć dzień dobry sąsiadowi! Strona: http://www.pompateam.pl/ Biznes/współpraca: graczolxgrl@gmail.com Oficjalna grupa Pompa Team: http://bit.ly/PompaTeam Grupa Gang Graczola: http://bit.ly/GanGGraczola

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Graczol

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-02 Tue 352,744 - 27,865,501 - 454 -
2019-07-03 Wed 352,714 -30 27,868,566 +3065 454 -
2019-07-04 Thu 352,715 +1 27,871,515 +2949 454 -
2019-07-05 Fri 352,710 -5 27,874,379 +2864 454 -
2019-07-06 Sat 352,681 -29 27,877,666 +3287 454 -
2019-07-07 Sun 352,595 -86 27,923,236 +45570 455 +1
2019-07-08 Mon 352,616 +21 27,938,271 +15035 455 -
2019-07-09 Tue 352,578 -38 27,963,174 +24903 456 +1
2019-07-10 Wed 352,598 +20 28,004,768 +41594 456 -
2019-07-11 Thu 352,611 +13 28,027,506 +22738 456 -
2019-07-12 Fri 352,558 -53 28,049,694 +22188 457 +1
2019-07-13 Sat 352,520 -38 28,071,603 +21909 457 -
2019-07-14 Sun 352,503 -17 28,093,197 +21594 457 -
2019-07-15 Mon 352,501 -2 28,104,544 +11347 457 -
2019-07-16 Tue 352,494 -7 28,112,874 +8330 457 -
Podsumowanie ogółem -250 +247373 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

WORLD OF TANKS - Czołgista Graczolov
Graczol
416 Wyświetleń