Dakann
Dakann
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Kywk0awBDFI

Następny film


Czy Chewie miał dzieci? Kto nauczył Anakina bycia Duchem Mocy? [HOLOCRON EXTRA]

Dakann
Dakann Aktualnie na żywo - 459 Wyświetleń
0
459 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 10:26:41

FACEBOOK: https://www.facebook.com/dakannholocron/ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/grzegorz_dakann_baranski/ Przydatne linki: http://www.ossus.pl/biblioteka/Lumpawaroo http://swfanon.wikia.com/wiki/Chewbacca_family http://starwars.wikia.com/wiki/Mallatobuck http://starwars.wikia.com/wiki/Darth_Plagueis/Legends http://starwars.wikia.com/wiki/Sebulba/Legends http://www.ossus.pl/biblioteka/Pa%C5%82ac_Jabby http://starwars.wikia.com/wiki/B%27omarr_Order/Legends //HOLOCRON// to seria poświęcona różnym zagadnieniom z świata Gwiezdnych Wojen Expanded Universe. Jeżeli jesteś fanem lub zaczynasz przygodę z kultowym uniwersum, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie! Holocron Extra to dodatkowa seria w której opowiadam na pytania od widzów związane z światem Gwiezdnych Wojen! Jeżeli masz jakieś pytanie - zadaj je pod ostatnim odcinkiem z tej serii.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dakann

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 200,537 - 46,479,763 - 533 -
2019-05-07 Tue 200,387 -150 46,500,950 +21187 536 +3
2019-05-08 Wed 200,339 -48 46,518,000 +17050 536 -
2019-05-09 Thu 200,317 -22 46,528,642 +10642 537 +1
2019-05-10 Fri 200,289 -28 46,539,932 +11290 537 -
2019-05-11 Sat 200,268 -21 46,550,873 +10941 536 -1
2019-05-12 Sun 200,261 -7 46,562,274 +11401 536 -
2019-05-13 Mon 200,232 -29 46,573,641 +11367 537 +1
2019-05-14 Tue 200,148 -84 46,585,443 +11802 538 +1
2019-05-15 Wed 199,870 -278 46,597,943 +12500 539 +1
2019-05-16 Thu 199,708 -162 46,611,425 +13482 540 +1
2019-05-17 Fri 199,560 -148 46,622,872 +11447 541 +1
2019-05-18 Sat 199,483 -77 46,634,340 +11468 541 -
2019-05-19 Sun 199,397 -86 46,644,737 +10397 541 -
2019-05-20 Mon 199,311 -86 46,653,269 +8532 542 +1
Podsumowanie ogółem -1226 +173506 +9
Aktualizacja profilu za 2 godz. 42 min.