Gimper
Gimper
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=uCDnhIJI9fg

Następny film

GIMPER SZCZERZE O RAFATUSIE
Gimper
832 Wyświetleń

Czy PRZYCISK DO LOSOWANIA w LNB jest USTAWIONY?!

Gimper
Gimper - 235 Wyświetleń
0
235 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 05:16:52

W dzisiejszym odcinku pierwsze pytanie zadał widz wyłoniony z osób które zgłosiły się do akcji Play - telefon do widza SUBSKRYBUJ BY NIE PRZEGAPIĆ http://bit.ly/1ys7k5G INSTAGRAM: http://instagram.com/gimperowski/ FANPAGE http://on.fb.me/1s0Tiev E-MAIL kontaktgimper@gmail.com -- Wyprodukowane przez VIDMO

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Gimper

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 1,707,237 - 468,802,484 - 2,395 -
2019-09-02 Mon 1,707,601 +364 469,122,576 +320092 2,397 +2
2019-09-03 Tue 1,708,221 +620 469,462,065 +339489 2,398 +1
2019-09-04 Wed 1,709,334 +1113 470,002,549 +540484 2,398 -
2019-09-05 Thu 1,710,974 +1640 470,465,328 +462779 2,401 +3
2019-09-06 Fri 1,711,989 +1015 470,880,252 +414924 2,401 -
2019-09-07 Sat 1,713,079 +1090 471,184,803 +304551 2,401 -
2019-09-08 Sun 1,714,116 +1037 471,645,844 +461041 2,402 +1
2019-09-09 Mon 1,714,544 +428 471,864,131 +218287 2,402 -
2019-09-10 Tue 1,714,767 +223 471,998,658 +134527 2,404 +2
2019-09-11 Wed 1,714,819 +52 472,197,391 +198733 2,404 -
2019-09-12 Thu 1,715,243 +424 472,560,748 +363357 2,405 +1
2019-09-13 Fri 1,715,572 +329 472,788,650 +227902 2,406 +1
2019-09-14 Sat 1,716,354 +782 473,180,180 +391530 2,408 +2
2019-09-15 Sun 1,716,863 +509 473,687,936 +507756 2,408 -
Podsumowanie ogółem +9626 +4885452 +13
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

GIMPER SZCZERZE O RAFATUSIE
Gimper
832 Wyświetleń