Kaftann
Kaftann
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=axqaP0DqTWQ
Kaftann
Kaftann - 69 Wyświetleń
1
69 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 06:16:47

Monitor BenQ EX3203R: https://www.benq.com.pl/product/monitor/ex3203r Chcesz wesprzeć mój kanał? Zostań Patronem: https://patronite.pl/kaftann Facebook: http://fb.com/kaftann Instagram: https://instagram.com/konradhimself Moje social media: https://facebook.com/kaftann https://instagram.com/konradhimself https://twitter.com/kaftannhimself http://steamcommunity.com/groups/kaftann Tu gram na żywo z widzami: http://twitch.tv/kaftannLive Chcesz wesprzeć moją twórczość? Zostań Patronem: https://patronite.pl/kaftann Wyślij dotację: http://bit.ly/kaftanndonate FAQ, Mój PC: http://bit.ly/kafFAQ Seria moich Vlogów: https://www.youtube.com/playlist?list=PLMnTK-S7An4LxRyGGgMhyezKPMcq_c_7L Ten materiał znajdziesz wyszukując: Kaftann Vlog BenQ EX3203R Test BenQ EX3203R Recenzja Czy warto kupić monitor 144HZ Monitor 144HZ Test Monitor 144HZ Recenzja

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Kaftann

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-28 Mon 145,000 - 38,946,342 - 2,790 -
2019-10-29 Tue 145,000 - 38,961,455 +15113 2,791 +1
2019-10-30 Wed 145,000 - 38,978,100 +16645 2,792 +1
2019-10-31 Thu 145,000 - 38,994,643 +16543 2,794 +2
2019-11-01 Fri 145,000 - 39,023,946 +29303 2,795 +1
2019-11-02 Sat 145,000 - 39,045,182 +21236 2,796 +1
2019-11-03 Sun 145,000 - 39,067,588 +22406 2,797 +1
2019-11-04 Mon 145,000 - 39,088,459 +20871 2,797 -
2019-11-05 Tue 145,000 - 39,103,176 +14717 2,797 -
2019-11-06 Wed 145,000 - 39,116,583 +13407 2,797 -
2019-11-07 Thu 145,000 - 39,134,789 +18206 2,798 +1
2019-11-08 Fri 145,000 - 39,152,835 +18046 2,799 +1
2019-11-09 Sat 145,000 - 39,174,741 +21906 2,800 +1
2019-11-10 Sun 145,000 - 39,203,812 +29071 2,801 +1
2019-11-11 Mon 145,000 - 39,235,525 +31713 2,803 +2
Podsumowanie ogółem - +289183 +13
Aktualizacja profilu za 5 godz. 14 min.