Dail
Dail
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=GU96z4t55Y0

Dark Souls III - KONESER PADA WRACA! - ON ZNOWU TO ROBI - #giveaway #live - Na żywo

Dail
Dail - 237 Wyświetleń
0
237 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 10:44:42

Stream z serii zagrajmy w Dark Souls 3 #DarkSouls3 #Dail #live ▻ DONEJT: https://tipanddonation.com/dail (SMS, Przelew, PayPal, PaySafeCard, Bitcoin) ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dail

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-04 Wed 792 - 129,454 - 891 -
2019-09-05 Thu 796 +4 130,042 +588 894 +3
2019-09-06 Fri 794 -2 130,324 +282 895 +1
2019-09-07 Sat 795 +1 131,100 +776 897 +2
2019-09-08 Sun 795 - 131,358 +258 898 +1
2019-09-09 Mon 797 +2 132,153 +795 901 +3
2019-09-10 Tue 797 - 132,517 +364 902 +1
2019-09-11 Wed 798 +1 133,092 +575 904 +2
2019-09-12 Thu 798 - 133,488 +396 906 +2
2019-09-13 Fri 797 -1 134,160 +672 909 +3
2019-09-14 Sat 798 +1 134,624 +464 911 +2
2019-09-15 Sun 803 +5 135,292 +668 914 +3
2019-09-16 Mon 803 - 135,886 +594 916 +2
2019-09-17 Tue 803 - 136,496 +610 917 +1
2019-09-18 Wed 804 +1 136,870 +374 918 +1
Podsumowanie ogółem +12 +7416 +27
Aktualizacja profilu za 6 godz. 49 min.