Dezy
Dezy
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ffZ8sIbyH9g

Następny film

WYJEŻDZAM DO JAPONII!
Dezy
378 Wyświetleń

DARTH VADER RAP - Star Wars: Battlefront BETA (PL)

Dezy
Dezy - 334 Wyświetleń
0
334 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:40:28

♫ Nie przegap! http://bit.ly/1ff17br ▼ Facebook: http://facebook.com/Czulekk ▼ Ninja koszulki!: http://masterczulek.cupsell.pl/ ▼ Biznes mail: biznes.masterczulek@gmail.com ▼ Mail na fanarty: masterczulek.fanart@gmail.com ● Twitter: http://twitter.com/Masterczuek ● Ask: http://ask.fm/Masterczulekodpowiada ● Czułek na żywo: http://www.twitch.tv/masterczulek ---------------------------------------- Dzięki za Wasze oceny i komentarze! Love ya!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dezy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-03 Mon 1,081,437 - 87,634,926 - 191 -
2019-06-04 Tue 1,081,191 -246 87,674,921 +39995 192 +1
2019-06-05 Wed 1,081,179 -12 87,705,063 +30142 192 -
2019-06-06 Thu 1,081,174 -5 87,719,967 +14904 191 -1
2019-06-07 Fri 1,081,121 -53 81,612,574 -6107393 191 -
2019-06-08 Sat 1,081,101 -20 81,623,009 +10435 191 -
2019-06-09 Sun 1,081,084 -17 81,631,179 +8170 191 -
2019-06-10 Mon 1,081,009 -75 81,640,281 +9102 191 -
2019-06-11 Tue 1,081,027 +18 81,650,548 +10267 191 -
2019-06-12 Wed 1,081,010 -17 81,660,078 +9530 191 -
2019-06-13 Thu 1,081,004 -6 81,668,566 +8488 191 -
2019-06-14 Fri 1,080,990 -14 81,680,047 +11481 191 -
2019-06-15 Sat 1,080,974 -16 81,690,059 +10012 191 -
2019-06-16 Sun 1,080,942 -32 81,697,172 +7113 191 -
2019-06-17 Mon 1,080,910 -32 81,704,535 +7363 191 -
Podsumowanie ogółem -527 -5930391 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 7 min.

Następny film

WYJEŻDZAM DO JAPONII!
Dezy
378 Wyświetleń