MyMusic
MyMusic
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=aQvaBNGLexw

Następny film


DeeRiVee feat. Catherine Sunday - Hold On Me

MyMusic
MyMusic - 116 Wyświetleń
0
116 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 01:43:38

Nowy cukiereczek "Hold On Me" - to kolaboracja polskiego producenta "DeeRiVee" z angielską wokalistką Catherine Sunday. Cała kompozycja jest delikatna, dźwięki i melodie skomponowane przez autora nagrania idealnie wpasowują się do delikatnego podrasowanego wokalu wokalistki. Utwór kryje w sobie opowieść zakochanej dziewczyny. DeeRiVee http://www.deerivee.pl http://www.facebook.com/deerivee Subskrybuj kanał MyMusic Group - http://bit.ly/mymusicyt Polub nasz fanpage na FB - http://bit.ly/mymusicfb Obserwuj nas na Instagramie - @mymusicrecords

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MyMusic

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 455,000 - 527,266,180 - 1,969 -
2019-10-31 Thu 455,000 - 527,375,390 +109210 1,969 -
2019-11-01 Fri 455,000 - 527,485,326 +109936 1,969 -
2019-11-02 Sat 456,000 +1000 527,664,354 +179028 1,969 -
2019-11-03 Sun 456,000 - 527,770,350 +105996 1,969 -
2019-11-04 Mon 456,000 - 527,855,880 +85530 1,969 -
2019-11-05 Tue 456,000 - 527,945,455 +89575 1,969 -
2019-11-06 Wed 456,000 - 528,043,645 +98190 1,969 -
2019-11-07 Thu 456,000 - 528,193,922 +150277 1,969 -
2019-11-08 Fri 456,000 - 528,300,562 +106640 1,969 -
2019-11-09 Sat 456,000 - 528,418,867 +118305 1,969 -
2019-11-10 Sun 457,000 +1000 528,549,768 +130901 1,969 -
2019-11-11 Mon 457,000 - 528,657,789 +108021 1,969 -
2019-11-12 Tue 457,000 - 528,761,906 +104117 1,969 -
2019-11-13 Wed 457,000 - 528,834,899 +72993 1,969 -
Podsumowanie ogółem +2000 +1568719 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film