MisterCe
MisterCe
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=2G4XNXPlq2A

Następny film


MisterCe
MisterCe - 54 Wyświetleń
0
54 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 10:11:45

================DOTACJE================ PSC/DOTPAY/SMS : https://tipanddonation.com/mrce4-1484-7514 Hajsy na fotel dla Leniwca z masażem!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MisterCe

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-28 Mon 121,000 - 17,060,722 - 1,108 -
2019-10-29 Tue 121,000 - 17,060,913 +191 1,108 -
2019-10-30 Wed 121,000 - 17,061,110 +197 1,108 -
2019-10-31 Thu 121,000 - 17,061,380 +270 1,108 -
2019-11-01 Fri 121,000 - 17,061,604 +224 1,108 -
2019-11-02 Sat 121,000 - 17,063,263 +1659 1,109 +1
2019-11-03 Sun 121,000 - 17,063,610 +347 1,109 -
2019-11-04 Mon 121,000 - 17,063,871 +261 1,109 -
2019-11-05 Tue 121,000 - 17,064,658 +787 1,110 +1
2019-11-06 Wed 121,000 - 17,064,929 +271 1,110 -
2019-11-07 Thu 121,000 - 17,065,681 +752 1,111 +1
2019-11-08 Fri 121,000 - 17,066,763 +1082 1,112 +1
2019-11-09 Sat 121,000 - 17,067,295 +532 1,113 +1
2019-11-10 Sun 121,000 - 17,068,584 +1289 1,116 +3
2019-11-11 Mon 121,000 - 17,069,864 +1280 1,116 -
Podsumowanie ogółem - +9142 +8
Aktualizacja profilu za 5 godz. 25 min.