Dezy
Dezy
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=g9W0ffPfiWc

Następny film

DLACZEGO POKAZAŁEM TWARZ?
Dezy
201 Wyświetleń

Dezy & JelenieJaja - "Upychać Chcę"

Dezy
Dezy - 716 Wyświetleń
0
716 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:40:32

♫ Nie przegap! http://bit.ly/1ff17br ▼ Subskrybuj Jelenie Jaja: https://www.youtube.com/jeleniejaja ▼ Piosenka powstała dzięki pomocy http://www.ef.pl/ ▼ Zdjęcia: Łukasz Łazarczyk ▼ Facebook: http://facebook.com/Czulekk ▼ Spraw sobie odzienie!: http://masterczulek.cupsell.pl/ ▼ Biznes mail: masterczulek@gethero.pl ▼ Mail na fanarty: masterczulek.fanart@gmail.com ● Twitter: http://twitter.com/Masterczuek ● Czułek na żywo: http://www.twitch.tv/masterczulek ---------------------------------------- Dzięki za Wasze oceny i komentarze! #dezy

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dezy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-30 Mon 1,080,000 - 83,044,644 - 192 -
2019-10-01 Tue 1,080,000 - 83,062,766 +18122 192 -
2019-10-02 Wed 1,080,000 - 83,108,689 +45923 193 +1
2019-10-03 Thu 1,080,000 - 83,140,766 +32077 193 -
2019-10-04 Fri 1,080,000 - 83,169,921 +29155 193 -
2019-10-05 Sat 1,080,000 - 83,194,160 +24239 193 -
2019-10-06 Sun 1,080,000 - 83,220,922 +26762 193 -
2019-10-07 Mon 1,080,000 - 83,244,580 +23658 193 -
2019-10-08 Tue 1,080,000 - 83,265,701 +21121 193 -
2019-10-09 Wed 1,080,000 - 83,297,132 +31431 193 -
2019-10-10 Thu 1,080,000 - 83,312,884 +15752 193 -
2019-10-11 Fri 1,080,000 - 83,336,426 +23542 193 -
2019-10-12 Sat 1,080,000 - 83,360,715 +24289 193 -
2019-10-13 Sun 1,080,000 - 83,381,364 +20649 193 -
2019-10-14 Mon 1,080,000 - 83,402,172 +20808 193 -
Podsumowanie ogółem - +357528 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 30 min.

Następny film

DLACZEGO POKAZAŁEM TWARZ?
Dezy
201 Wyświetleń