Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=J38AEe89loE
ZapytajTrenera.pl
ZapytajTrenera.pl - 48 Wyświetleń
0
48 Wyświetleń
Opublikowano 2019-01-10 08:17:19

Opisz w jednym zdaniu odcinek z frazą kluczową ✅ Powered by http://bit.ly/SklepTrecpl ►►► ŚLEDŹ NOWOŚCI: http://bit.ly/SubskrybujZT Nasze kanały: → Portal (tutaj możesz zadać nam pytanie): www.zapytajtrenera.pl → Facebook: https://www.facebook.com/ZapytajTrenera/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału ZapytajTrenera.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-03 Wed 139,973 - 30,415,366 - 711 -
2019-07-04 Thu 139,959 -14 30,418,732 +3366 711 -
2019-07-05 Fri 139,961 +2 30,420,598 +1866 711 -
2019-07-06 Sat 139,965 +4 30,422,314 +1716 711 -
2019-07-07 Sun 139,967 +2 30,424,082 +1768 711 -
2019-07-08 Mon 139,966 -1 30,426,311 +2229 711 -
2019-07-09 Tue 139,965 -1 30,428,631 +2320 711 -
2019-07-10 Wed 139,967 +2 30,431,132 +2501 711 -
2019-07-11 Thu 139,965 -2 30,433,906 +2774 711 -
2019-07-12 Fri 139,973 +8 30,437,089 +3183 711 -
2019-07-13 Sat 139,961 -12 30,440,255 +3166 711 -
2019-07-14 Sun 139,963 +2 30,441,513 +1258 711 -
2019-07-15 Mon 139,981 +18 30,446,294 +4781 711 -
2019-07-16 Tue 139,983 +2 30,447,860 +1566 711 -
2019-07-17 Wed 139,991 +8 30,449,775 +1915 711 -
Podsumowanie ogółem +18 +34409 -
Aktualizacja profilu za 1 godz. 18 min.