sukces.pl
sukces.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=mfKarNKa3Ww

Następny film

Alpine A110 - powrót legendy.
sukces.pl
323 Wyświetleń

dlaczego pozwalasz sobie ROBIĆ WODĘ Z MÓZGU?

sukces.pl
sukces.pl - 217 Wyświetleń
0
217 Wyświetleń
Opublikowano 2018-10-05 02:36:35

kto i dlaczego Ci to robi? czemu na to pozwalasz?

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału sukces.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-09 Wed 208,000 - 32,615,857 - 316 -
2019-10-10 Thu 208,000 - 32,666,898 +51041 316 -
2019-10-11 Fri 208,000 - 32,735,749 +68851 317 +1
2019-10-12 Sat 209,000 +1000 32,777,563 +41814 317 -
2019-10-13 Sun 209,000 - 32,814,819 +37256 317 -
2019-10-14 Mon 209,000 - 32,837,612 +22793 317 -
2019-10-15 Tue 209,000 - 32,850,329 +12717 317 -
2019-10-16 Wed 209,000 - 32,862,947 +12618 317 -
2019-10-17 Thu 209,000 - 32,881,844 +18897 317 -
2019-10-18 Fri 209,000 - 32,894,161 +12317 318 +1
2019-10-19 Sat 209,000 - 32,912,300 +18139 318 -
2019-10-20 Sun 209,000 - 32,928,050 +15750 318 -
2019-10-21 Mon 209,000 - 32,943,781 +15731 318 -
2019-10-22 Tue 209,000 - 32,960,639 +16858 318 -
2019-10-23 Wed 209,000 - 32,975,855 +15216 318 -
Podsumowanie ogółem +1000 +359998 +2
Aktualizacja profilu za 5 godz. 8 min.

Następny film

Alpine A110 - powrót legendy.
sukces.pl
323 Wyświetleń