Czukasz
Czukasz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=BZLeA3lup0A

Następny film

Więcej niż jeden dzban to?
Czukasz
61 Wyświetleń

Czukasz
Czukasz - 46 Wyświetleń
0
46 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 12:11:14

na serio

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Czukasz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-03 Sun 64,900 - 11,684,463 - 159 -
2019-11-04 Mon 65,200 +300 11,744,899 +60436 149 -10
2019-11-05 Tue 65,400 +200 11,778,804 +33905 147 -2
2019-11-06 Wed 65,500 +100 11,289,521 -489283 147 -
2019-11-07 Thu 65,600 +100 11,312,829 +23308 147 -
2019-11-08 Fri 65,700 +100 11,334,839 +22010 147 -
2019-11-09 Sat 65,800 +100 11,353,376 +18537 147 -
2019-11-10 Sun 65,900 +100 11,380,450 +27074 147 -
2019-11-11 Mon 65,900 - 11,396,128 +15678 147 -
2019-11-12 Tue 66,000 +100 11,416,502 +20374 148 +1
2019-11-13 Wed 66,000 - 11,440,153 +23651 148 -
2019-11-14 Thu 66,100 +100 11,461,803 +21650 147 -1
2019-11-15 Fri 66,200 +100 11,459,320 -2483 147 -
2019-11-16 Sat 66,200 - 11,470,076 +10756 147 -
2019-11-17 Sun 66,200 - 11,481,507 +11431 147 -
Podsumowanie ogółem +1300 -202956 -12
Aktualizacja profilu za 8 godz. 24 min.

Następny film

Więcej niż jeden dzban to?
Czukasz
61 Wyświetleń