Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=uUxzsOextGE

Następny film


Don't Starve - Hamlet #03 - Mamy chałupkę... i pusty brzuszek

MagdalenaMariaMonika
MagdalenaMariaMonika - 116 Wyświetleń
0
116 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 03:40:55

*** Kupuj gry na G2A https://www.g2a.com/r/madzia z kodem MADZIK masz 3% cashback! *** Hej :) Zastosuje dzisiaj pomysł od Was i spróbujemy się dorobić na jagodach :) Pójdzie całkiem dobrze, ale z jedzeniem będzie u nas dość marnie... Mody: Minimap HUD SmartCrockPot Monster Healthbars Extra Slots Craft Pot Combined Status Kup gre: https://www.g2a.com/r/madziadsh Społeczność Facebook: http://www.facebook.com/craftnaobcasach Instagram: https://www.instagram.com/magdalenamariamonikayt/ Twitter: https://twitter.com/Madzialena89 Ask: http://ask.fm/KotTadeusz Sklep Cupsell: http://magdalenamariamonika.cupsell.pl/ Sklep Teetres: https://mmm.teetres.com/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MagdalenaMariaMonika

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-05 Tue 1,030,000 - 411,727,065 - 2,433 -
2019-11-06 Wed 1,030,000 - 411,749,503 +22438 2,434 +1
2019-11-07 Thu 1,030,000 - 411,773,561 +24058 2,435 +1
2019-11-08 Fri 1,030,000 - 411,814,772 +41211 2,436 +1
2019-11-09 Sat 1,030,000 - 411,851,741 +36969 2,436 -
2019-11-10 Sun 1,030,000 - 411,925,022 +73281 2,438 +2
2019-11-11 Mon 1,030,000 - 411,968,327 +43305 2,438 -
2019-11-12 Tue 1,030,000 - 412,002,110 +33783 2,439 +1
2019-11-13 Wed 1,030,000 - 412,028,770 +26660 2,440 +1
2019-11-14 Thu 1,030,000 - 412,059,787 +31017 2,440 -
2019-11-15 Fri 1,030,000 - 412,115,817 +56030 2,442 +2
2019-11-16 Sat 1,030,000 - 412,161,614 +45797 2,443 +1
2019-11-17 Sun 1,030,000 - 412,208,316 +46702 2,443 -
2019-11-18 Mon 1,030,000 - 412,237,380 +29064 2,445 +2
2019-11-19 Tue 1,030,000 - 412,269,394 +32014 2,445 -
Podsumowanie ogółem - +542329 +12
Aktualizacja profilu za 6 godz. 49 min.

Następny film