Vibe
Vibe
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=zkllkWZ4xmA

Następny film


Vibe
Vibe - 197 Wyświetleń
0
197 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 08:56:31

✔ Podobał Ci się odcinek? Zasubskrybuj kanał, żeby nic Cię nie ominęło! - http://bit.ly/vibesub ▸Sprawdź mój Instagram! @vibeusz ✔ Pamiętaj również o zostawieniu łapki i komentarza pod filmem żebym wiedział, że na pewno tutaj byłeś! Dzięki! ▸Współpracja komercyjna: vibe@gethero.pl DRAFT NAJDROŻSZYCH PIŁKARZY! FIFA 19 VIBE/VIBEUSZ 2018

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vibe

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 461,364 - 110,414,796 - 1,739 -
2019-09-02 Mon 461,361 -3 110,416,558 +1762 1,739 -
2019-09-03 Tue 461,293 -68 110,421,813 +5255 1,739 -
2019-09-04 Wed 461,281 -12 110,424,387 +2574 1,739 -
2019-09-05 Thu 461,245 -36 110,427,083 +2696 1,739 -
2019-09-06 Fri 461,205 -40 110,430,880 +3797 1,739 -
2019-09-07 Sat 461,159 -46 110,433,637 +2757 1,739 -
2019-09-08 Sun 461,125 -34 110,440,504 +6867 1,739 -
2019-09-09 Mon 461,122 -3 110,442,902 +2398 1,739 -
2019-09-10 Tue 461,085 -37 110,447,002 +4100 1,739 -
2019-09-11 Wed 461,065 -20 110,449,889 +2887 1,739 -
2019-09-12 Thu 461,057 -8 110,452,388 +2499 1,739 -
2019-09-13 Fri 461,019 -38 110,454,967 +2579 1,739 -
2019-09-14 Sat 461,000 -19 110,458,709 +3742 1,739 -
2019-09-15 Sun 460,979 -21 110,461,771 +3062 1,739 -
Podsumowanie ogółem -385 +46975 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 5 min.