Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=98yIe1OGTmM

Następny film

TYPOWY BRAJANEK ZOSTAJE DRESEM
Marcin Malczynski
2 Wyświetleń

DresMasters - Dres Jest Mój ( Ed Sheeran - Shape of You PARODIA )

Marcin Malczynski
Marcin Malczynski - 549 Wyświetleń
0
549 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:48

► http://bit.ly/subekdlanas ► SUBSKRYBUJ! ► http://bit.ly/plecakinerki ►SKLEP Z KOSZULKAMI ► http://bit.ly/marcinnainsta ► INSTAGRAM! ► snapchat - motambiti0n ►DODAJ ► https://www.youtube.com/channel/UCx1vycYGpfYevp6AlwiFS9A - WBIJAJCIE NA KANAŁ KILLAS OTW! ► https://www.bit.ly/snapmarcin ►LUB ZESKANUJ ► http://bit.ly/marcinafacebooku ► WBIJ NA FANPAGE! ►http://bit.ly/ekipamalczynskich ►NOWA GRUPKA! ► KOD NA 5% ZNIŻKI NA FOTELE AKRACING: hype ► http://bit.ly/akracingmarcin Muzyka: Bensound.com / incompetech.com TYPOWY GIMBUS , TYPOWY DRES oraz inne wasze ULUBIONE SERIE, TYLKO U NAS na KANALE!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Marcin Malczynski

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-22 Fri 1,810,000 - 431,802,180 - 323 -
2019-11-23 Sat 1,810,000 - 431,924,166 +121986 323 -
2019-11-24 Sun 1,810,000 - 432,050,046 +125880 323 -
2019-11-25 Mon 1,810,000 - 432,136,572 +86526 323 -
2019-11-26 Tue 1,810,000 - 432,251,605 +115033 323 -
2019-11-27 Wed 1,810,000 - 432,326,866 +75261 323 -
2019-11-28 Thu 1,810,000 - 432,402,549 +75683 323 -
2019-11-29 Fri 1,810,000 - 432,483,384 +80835 324 +1
2019-11-30 Sat 1,810,000 - 432,672,906 +189522 324 -
2019-12-01 Sun 1,810,000 - 432,842,959 +170053 324 -
2019-12-02 Mon 1,810,000 - 433,237,623 +394664 325 +1
2019-12-03 Tue 1,810,000 - 433,419,003 +181380 325 -
2019-12-04 Wed 1,810,000 - 433,591,533 +172530 325 -
2019-12-05 Thu 1,810,000 - 433,769,708 +178175 325 -
2019-12-06 Fri 1,810,000 - 433,931,889 +162181 325 -
Podsumowanie ogółem - +2129709 +2
Aktualizacja profilu za 7 godz. 37 min.

Następny film

TYPOWY BRAJANEK ZOSTAJE DRESEM
Marcin Malczynski
2 Wyświetleń