Plejada
Plejada
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=KtJ_VoxQ9jE
Plejada
Plejada - 60 Wyświetleń
0
60 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 01:17:29

Subskrybuj kanał Plejada http://bit.ly/PlejadaSUB Wpadaj na nasze social media! Facebook: https://www.facebook.com/plejadapl/ Instagram: https://www.instagram.com/plejadapl/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Plejada

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-07 Thu 79,800 - 71,481,459 - 2,375 -
2019-11-08 Fri 79,900 +100 71,527,587 +46128 2,376 +1
2019-11-09 Sat 80,100 +200 71,616,130 +88543 2,377 +1
2019-11-10 Sun 80,200 +100 71,671,374 +55244 2,377 -
2019-11-11 Mon 80,300 +100 71,724,695 +53321 2,377 -
2019-11-12 Tue 80,300 - 71,769,297 +44602 2,377 -
2019-11-13 Wed 80,400 +100 71,818,945 +49648 2,378 +1
2019-11-14 Thu 80,500 +100 71,881,770 +62825 2,379 +1
2019-11-15 Fri 80,700 +200 71,965,646 +83876 2,384 +5
2019-11-16 Sat 80,800 +100 72,018,139 +52493 2,384 -
2019-11-17 Sun 80,900 +100 72,081,880 +63741 2,384 -
2019-11-18 Mon 81,000 +100 72,145,267 +63387 2,386 +2
2019-11-19 Tue 81,000 - 72,194,883 +49616 2,387 +1
2019-11-20 Wed 81,100 +100 72,246,535 +51652 2,386 -1
2019-11-21 Thu 81,200 +100 72,296,408 +49873 2,389 +3
Podsumowanie ogółem +1400 +814949 +14
Aktualizacja profilu za 5 godz. 48 min.