Polscy Kierowcy
Polscy Kierowcy
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=vy5404kgg9I

Następny film

BMW wymusza odszkodowanie #Film Widza #67
Polscy Kierowcy
1 Wyświetleń

Polscy Kierowcy
Polscy Kierowcy - 6 Wyświetleń
0
6 Wyświetleń
Opublikowano 2019-07-30 01:58:57

►Instagram►https://www.instagram.com/polscykierowcy/ ►Facebook►https://www.facebook.com/polscykierowcyy/ ►Patronite► https://patronite.pl/Polscy-Kierowcy ►Subskrybuj►https://goo.gl/0QLSZt ►Steemit► https://steemit.com/@polscykierowcy ►Wszystkie Odcinki► https://www.youtube.com/playlist?list=PLp7dVrpYO66fepVy2R7COl6uC7UeIe_fa Kierowco tworzę tę serię Polscy Kierowcy. Chcę by była to seria edukacyjna, by każdy kierowca jak również Piesi zrozumieli, że na drodze trzeba być rozsądnym, skupionym i przede wszystkim ostrożnym! Seria ma na celu przedstawienie scen: Zachowanie Kierowców na drodze, stłuczki, wypadki oraz kolizję wszystko co tu zobaczysz będzie działo się w Polsce, dzięki nagraniom przez wideorejestratory, telefony, kamery. Obejrzyj wcześniejszy film: https://www.youtube.com/playlist?playnext=1&list=UUPX5smy7RVy9FpMPTeYZctw&index=1 Materiały, które wykorzystałem w kompilacji pochodzą z YouTube za zgodą autora. #PolscyKierowcy #Kierowcy #Polska

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Polscy Kierowcy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-05 Tue 47,500 - 23,793,976 - 282 -
2019-11-06 Wed 47,600 +100 23,814,740 +20764 282 -
2019-11-07 Thu 47,600 - 23,845,659 +30919 282 -
2019-11-08 Fri 47,600 - 23,859,221 +13562 283 +1
2019-11-09 Sat 47,600 - 23,876,299 +17078 283 -
2019-11-10 Sun 47,600 - 23,887,732 +11433 283 -
2019-11-11 Mon 47,700 +100 23,898,128 +10396 283 -
2019-11-12 Tue 47,700 - 23,922,501 +24373 284 +1
2019-11-13 Wed 47,700 - 23,941,852 +19351 284 -
2019-11-14 Thu 47,700 - 23,950,620 +8768 284 -
2019-11-15 Fri 47,700 - 23,968,677 +18057 285 +1
2019-11-16 Sat 47,700 - 23,987,242 +18565 285 -
2019-11-17 Sun 47,700 - 24,003,415 +16173 285 -
2019-11-18 Mon 47,700 - 24,023,426 +20011 286 +1
2019-11-19 Tue 47,700 - 24,037,692 +14266 286 -
Podsumowanie ogółem +200 +243716 +4
Aktualizacja profilu za 5 godz. 36 min.

Następny film

BMW wymusza odszkodowanie #Film Widza #67
Polscy Kierowcy
1 Wyświetleń