Disowskyy
Disowskyy
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=FjtLZWdM4uQ

Następny film

ZAMARZNIĘTA BABCIA! ❄️- Granny #9
Disowskyy
42 Wyświetleń

DZIAŁO I PORTAL!? - SUBNAUTICA #9 [Sezon 2]

Disowskyy
Disowskyy - 606 Wyświetleń
2
606 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:02

‍(ง‍‍⇀‍‍ﻌ‍‍⇀‍‍)ง‍ ► http://bit.ly/SubskrybujDisa ‍(‍‍⚆‍‍ﺪ͟‍‍⚆‍‍)/‍ ► Może tak 10 000 łap w górę?! :D __ ► http://disgra.pl/kalendarz-filmow/ - KALENDARZ FILMÓW! ► FAN.DISOWSKYY@GMAIL.COM - FANPOCZTA ► BIZNES.DISOWSKYY@GMAIL.COM - BUSINESS ONLY ► http://facebook.com/disowskyy - FANPAGE ► http://ask.fm/disowskyy - tu zadaj pytanie

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Disowskyy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-06 Thu 1,433,150 - 429,552,747 - 1,394 -
2019-06-07 Fri 1,433,804 +654 429,839,166 +286419 1,394 -
2019-06-08 Sat 1,434,629 +825 430,212,230 +373064 1,394 -
2019-06-09 Sun 1,435,197 +568 430,548,414 +336184 1,396 +2
2019-06-10 Mon 1,435,538 +341 430,803,283 +254869 1,397 +1
2019-06-11 Tue 1,436,022 +484 431,119,877 +316594 1,398 +1
2019-06-12 Wed 1,436,439 +417 431,444,198 +324321 1,398 -
2019-06-13 Thu 1,437,586 +1147 431,813,153 +368955 1,400 +2
2019-06-14 Fri 1,438,531 +945 432,193,707 +380554 1,402 +2
2019-06-15 Sat 1,439,427 +896 432,549,164 +355457 1,401 -1
2019-06-16 Sun 1,440,215 +788 432,868,347 +319183 1,403 +2
2019-06-17 Mon 1,441,099 +884 433,210,136 +341789 1,404 +1
2019-06-18 Tue 1,441,879 +780 433,570,960 +360824 1,404 -
2019-06-19 Wed 1,442,815 +936 433,981,509 +410549 1,405 +1
2019-06-20 Thu 1,443,773 +958 434,352,892 +371383 1,406 +1
Podsumowanie ogółem +10623 +4800145 +12
Aktualizacja profilu za 6 godz. 31 min.

Następny film

ZAMARZNIĘTA BABCIA! ❄️- Granny #9
Disowskyy
42 Wyświetleń