Słodka Ada
Słodka Ada
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=p_sI-iF1DbA

Następny film

JAK SZYBKO ZAROBIĆ BĘDĄC NASTOLATKIEM?
Słodka Ada
9 Wyświetleń

Słodka Ada
Słodka Ada - 81 Wyświetleń
0
81 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 07:05:14

Kolejny nowy odcinek Miłosnej Serii LOVE STORIES ❤ Jak wyglądają typowe Święta dziewczyny i chłopaka? Odpowiedź w filmie xD Casy na telefon - http://pink.land/ Oczywiście jak zwykle nie zapominajcie oo dystansie! ♥ Zasubskrybuj: https://goo.gl/MCWW9H ♥ Instagram: https://goo.gl/9lVNFI ♥ Facebook: https://goo.gl/0GFXoT ♥ Snapchat: slodkada

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Słodka Ada

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 550,000 - 84,680,254 - 357 -
2019-10-31 Thu 550,000 - 84,709,476 +29222 357 -
2019-11-01 Fri 550,000 - 84,753,280 +43804 357 -
2019-11-02 Sat 550,000 - 84,783,567 +30287 357 -
2019-11-03 Sun 550,000 - 84,812,978 +29411 357 -
2019-11-04 Mon 550,000 - 84,875,075 +62097 358 +1
2019-11-05 Tue 550,000 - 84,915,499 +40424 358 -
2019-11-06 Wed 550,000 - 84,945,270 +29771 358 -
2019-11-07 Thu 550,000 - 84,980,481 +35211 358 -
2019-11-08 Fri 550,000 - 85,007,771 +27290 358 -
2019-11-09 Sat 550,000 - 85,041,434 +33663 358 -
2019-11-10 Sun 550,000 - 85,077,854 +36420 358 -
2019-11-11 Mon 550,000 - 85,141,694 +63840 359 +1
2019-11-12 Tue 550,000 - 85,202,171 +60477 359 -
2019-11-13 Wed 550,000 - 85,217,947 +15776 359 -
Podsumowanie ogółem - +537693 +2
Aktualizacja profilu za 6 godz. 34 min.

Następny film

JAK SZYBKO ZAROBIĆ BĘDĄC NASTOLATKIEM?
Słodka Ada
9 Wyświetleń