Mateo
Mateo
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=bYqipO6yPKo
Mateo
Mateo - 79 Wyświetleń
0
79 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-11 05:22:32

Siemka, nazywam się Mateusz i jeśli to czytasz to prawdopodobnie robie lajwa XDD WESPRZYJ ❤ https://tipanddonation.com/Mateo/live Support the stream: ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Mateo

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 226,000 - 21,239,769 - 190 -
2019-10-31 Thu 226,000 - 21,252,136 +12367 190 -
2019-11-01 Fri 226,000 - 21,269,263 +17127 190 -
2019-11-02 Sat 226,000 - 21,283,838 +14575 190 -
2019-11-03 Sun 227,000 +1000 21,299,990 +16152 190 -
2019-11-04 Mon 227,000 - 21,323,155 +23165 190 -
2019-11-05 Tue 227,000 - 21,332,584 +9429 190 -
2019-11-06 Wed 227,000 - 21,340,130 +7546 190 -
2019-11-07 Thu 227,000 - 21,348,351 +8221 190 -
2019-11-08 Fri 227,000 - 21,357,498 +9147 190 -
2019-11-09 Sat 227,000 - 21,368,388 +10890 190 -
2019-11-10 Sun 227,000 - 21,394,954 +26566 191 +1
2019-11-11 Mon 227,000 - 21,419,744 +24790 191 -
2019-11-12 Tue 227,000 - 21,434,696 +14952 191 -
2019-11-13 Wed 227,000 - 21,446,780 +12084 191 -
Podsumowanie ogółem +1000 +207011 +1
Aktualizacja profilu za 6 godz. 38 min.