Sheo
Sheo
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=OfzTbc_SBGg

EKSTREMALNIE KWAŚNE SŁODYCZE / SHEO vs BRAT

Sheo
Sheo - 797 Wyświetleń
0
797 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:11:34

☁ WPADNIJ NA INSTA: http://instagram.com/sheopl ✿ OBCZAJ FANPAGE: http://facebook.com/sheopl ✈ KUP KOSZULKĘ: http://sheo.teetres.com/ ✘ Mały CHALLENGE z Bratem - zjadamy najbardziej kwaśne i dziwne słodycze dostępne w Polsce! ❦ TU MÓJ SNAPCHAT: realshe

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Sheo

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-29 Fri 845,000 - 131,605,085 - 955 -
2019-11-30 Sat 845,000 - 131,669,121 +64036 955 -
2019-12-01 Sun 845,000 - 131,798,479 +129358 956 +1
2019-12-02 Mon 845,000 - 131,830,022 +31543 956 -
2019-12-03 Tue 845,000 - 131,854,735 +24713 956 -
2019-12-04 Wed 845,000 - 131,879,751 +25016 956 -
2019-12-05 Thu 845,000 - 131,902,520 +22769 956 -
2019-12-06 Fri 845,000 - 131,925,055 +22535 956 -
2019-12-07 Sat 845,000 - 131,971,675 +46620 956 -
2019-12-08 Sun 845,000 - 132,001,845 +30170 956 -
2019-12-09 Mon 845,000 - 132,018,996 +17151 957 +1
2019-12-10 Tue 845,000 - 132,071,787 +52791 957 -
2019-12-11 Wed 846,000 +1000 132,113,248 +41461 957 -
2019-12-12 Thu 846,000 - 132,200,688 +87440 958 +1
2019-12-13 Fri 846,000 - 132,266,466 +65778 958 -
Podsumowanie ogółem +1000 +661381 +3
Aktualizacja profilu za 7 godz. 38 min.