Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=8g2kKCfyle4

Następny film

JAK ŻYĆ W BLOKU ZIEMI W MINECRAFT?!
GPlay: Minecraft Jest Nasz!
55 Wyświetleń

GPlay: Minecraft Jest Nasz!
GPlay: Minecraft Jest Nasz! - 644 Wyświetleń
1
644 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 05:08:50

★ Chcesz więcej odcinków z Minecraft? ★ ★ Zostaw kciuka w górę i subika (z dzwonkiem)!★ Minecraft Sekrety i Triki: https://www.empik.com/minecraft-sekrety-i-triki,p1217454248,prasa-p?utm_source=youtube&utm_medium=video Dzisiaj będziemy grali po raz kolejny w epickie koło fortuny. Zabawa polega na wylosowaniu danego koloru i wykonanie losowego zadania. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Podsyłajcie Wasze propozycje na kolejne odcinki w komentarzach. Dzięki! Facebook: http://www.facebook.com/GPlayPL Texturepack: http://bit.ly/2qNLFJi Poprzedni film CYKLOP POSZUKIWANY W MINECRAFT: https://youtu.be/gCAhu9LpWc4 Email: gplaybiznes@gmail.com Muzyka: Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons "Attribution 3.0"

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału GPlay: Minecraft Jest Nasz!

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-05 Thu 1,418,822 - 624,265,528 - 921 -
2019-09-06 Fri 1,419,849 +1027 624,962,877 +697349 922 +1
2019-09-07 Sat 1,420,755 +906 625,740,499 +777622 923 +1
2019-09-08 Sun 1,421,658 +903 626,463,983 +723484 924 +1
2019-09-09 Mon 1,422,441 +783 627,325,482 +861499 924 -
2019-09-10 Tue 1,422,741 +300 627,843,678 +518196 925 +1
2019-09-11 Wed 1,423,402 +661 628,705,087 +861409 927 +2
2019-09-12 Thu 1,423,855 +453 629,263,491 +558404 928 +1
2019-09-13 Fri 1,424,292 +437 629,799,190 +535699 929 +1
2019-09-14 Sat 1,424,919 +627 630,707,428 +908238 930 +1
2019-09-15 Sun 1,425,803 +884 631,502,077 +794649 930 -
2019-09-16 Mon 1,426,049 +246 632,121,690 +619613 931 +1
2019-09-17 Tue 1,420,000 -6049 633,127,548 +1005858 933 +2
2019-09-18 Wed 1,420,000 - 633,715,075 +587527 934 +1
2019-09-19 Thu 1,420,000 - 634,042,723 +327648 934 -
Podsumowanie ogółem +1178 +9777195 +13
Aktualizacja profilu za 6 godz. 7 min.

Następny film

JAK ŻYĆ W BLOKU ZIEMI W MINECRAFT?!
GPlay: Minecraft Jest Nasz!
55 Wyświetleń