CW24tv
CW24tv
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=eijoilZ8BKU
CW24tv
CW24tv - 37 Wyświetleń
0
37 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-10 06:52:25

Wspieraj Stowarzyszenie Dziennikarzy Włocławskich! Wspieraj niezależne dziennikarstwo! Darowizny: ► Bank (w tytule przelewu DAROWIZNA) – nr konta: 96 1600 1462 1839 1269 6000 0001 (BGŻ BNP Paribas) ► Paypal (w tytule przelewu DAROWIZNA) - https://paypal.me/pools/c/89CuS8htIf Subskrybuj nasz kanał: ►https://www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ?sub_confirmation=1

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału CW24tv

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-29 Tue 85,500 - 47,593,786 - 18,622 -
2019-10-30 Wed 85,500 - 47,615,714 +21928 18,623 +1
2019-10-31 Thu 85,600 +100 47,645,605 +29891 18,625 +2
2019-11-01 Fri 85,600 - 47,671,775 +26170 18,626 +1
2019-11-02 Sat 85,600 - 47,691,242 +19467 18,627 +1
2019-11-03 Sun 85,600 - 47,712,013 +20771 18,627 -
2019-11-04 Mon 85,600 - 47,734,919 +22906 18,629 +2
2019-11-05 Tue 85,700 +100 47,758,002 +23083 18,631 +2
2019-11-06 Wed 85,700 - 47,785,598 +27596 18,632 +1
2019-11-07 Thu 85,700 - 47,816,855 +31257 18,633 +1
2019-11-08 Fri 85,800 +100 47,843,008 +26153 18,634 +1
2019-11-09 Sat 85,800 - 47,824,321 -18687 18,635 +1
2019-11-10 Sun 85,800 - 47,848,439 +24118 18,636 +1
2019-11-11 Mon 85,800 - 47,879,388 +30949 18,637 +1
2019-11-12 Tue 85,900 +100 47,921,839 +42451 18,638 +1
Podsumowanie ogółem +400 +328053 +16
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.