Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=fYVZNPjlg98
- 53 Wyświetleń
0
53 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 02:53:26

#FAKTY #RMFFM

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-21 Mon 19,300 - 1,243,964 - 8,222 -
2019-10-22 Tue 19,300 - 1,246,272 +2308 8,222 -
2019-10-23 Wed 19,300 - 1,248,499 +2227 8,227 +5
2019-10-24 Thu 19,300 - 1,251,322 +2823 8,231 +4
2019-10-25 Fri 19,300 - 1,253,569 +2247 8,235 +4
2019-10-26 Sat 19,300 - 1,256,351 +2782 8,239 +4
2019-10-27 Sun 19,300 - 1,259,756 +3405 8,243 +4
2019-10-28 Mon 19,300 - 1,262,708 +2952 8,246 +3
2019-10-29 Tue 19,300 - 1,265,207 +2499 8,245 -1
2019-10-30 Wed 19,300 - 1,268,509 +3302 8,247 +2
2019-10-31 Thu 19,300 - 1,270,801 +2292 8,254 +7
2019-11-01 Fri 19,300 - 1,273,996 +3195 8,261 +7
2019-11-02 Sat 19,300 - 1,277,361 +3365 8,259 -2
2019-11-03 Sun 19,300 - 1,280,688 +3327 8,270 +11
2019-11-04 Mon 19,300 - 1,284,183 +3495 8,274 +4
Podsumowanie ogółem - +40219 +52
Aktualizacja profilu za 1 godz. 27 min.