Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=FQn_SEBgWB8

????FARMING SIMULATOR 19 - Rozbudowa gospodarstwa - DODALI BIGBUD do MODHABU!! - Na żywo

- 59 Wyświetleń
0
59 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 08:13:38

Zostań WSPIERAJĄCYM kanału : http://bit.ly/2I4Mx4G DONEJTY : https://tipanddonation.com/przemson (PLN - USD - EURO) ⏰Godziny gier: 19.00 - FS19 ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-29 Sat 199,215 - 2,930 - 1 -
2019-06-30 Sun 199,197 -18 2,964 +34 1 -
2019-07-01 Mon 199,167 -30 3,006 +42 1 -
2019-07-02 Tue 199,133 -34 3,045 +39 1 -
2019-07-03 Wed 199,098 -35 3,076 +31 1 -
2019-07-04 Thu 199,072 -26 3,105 +29 1 -
2019-07-05 Fri 199,047 -25 3,141 +36 1 -
2019-07-06 Sat 199,023 -24 3,168 +27 1 -
2019-07-07 Sun 198,982 -41 3,234 +66 1 -
2019-07-08 Mon 198,975 -7 3,274 +40 1 -
2019-07-09 Tue 198,960 -15 3,318 +44 1 -
2019-07-10 Wed 198,926 -34 3,352 +34 1 -
2019-07-11 Thu 198,900 -26 3,377 +25 1 -
2019-07-12 Fri 198,868 -32 3,407 +30 1 -
2019-07-13 Sat 198,823 -45 3,431 +24 1 -
Podsumowanie ogółem -392 +501 -
Aktualizacja profilu za 1 godz. 8 min.