Wujek Bohun
Wujek Bohun
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=g_IFvtfokK0

Następny film

MAFIA III - #16 "0451"
Wujek Bohun
467 Wyświetleń

Wujek Bohun
Wujek Bohun - 84 Wyświetleń
0
84 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 11:15:26

BLOG - http://wujekbohun.pl/ Fanpage - https://www.facebook.com/wbohun/ Instagram - http://instagram.com/wujek.bohun Google + https://plus.google.com/u/0/+WujekBohun/posts Twitter - https://twitter.com/WujekBohun MrBartass444 - https://www.youtube.com/user/MrBartass444 Świat Szarpiego - https://www.youtube.com/channel/UCHnNc4akNKZEnxObsoZBEUg Sklep: https://wujekbohun.teetres.com/ Kolejne filmy: http://wujekbohun.pl/news/publikacje/ Polecam również: Farming Simulator 2013: https://www.youtube.com/watch?v=L-99CBB9Ogc&list=PLqgbczz2KwTMFtgrp4t5t5eJV5hVdirMJ Farming Simulator 15: https://www.youtube.com/watch?v=ZF_KkVYK0GI&list=PLqgbczz2KwTNh1McMzTehXUNtRtOcTAZE Framing Simulator 17: https://www.youtube.com/watch?v=kjbuHS0SRAA&index=39&t=0s&list=PLqgbczz2KwTN8BH8wgSOoKKhsQgT5WhZX Pure Farming 2018: https://www.youtube.com/watch?v=nMCmei5lz6w&list=PLqgbczz2KwTOoMvD5DRezm3nrYNqPIGIm Farm Manager 2018: https://www.youtube.com/watch?v=bPvHXfoRDy0&list=PLqgbczz2KwTNVxAd8ciH11sxWLOKwazEP&index=1 Wjazd na Farmę: https://www.youtube.com/watch?v=oaNYmqdKT-M&list=PLqgbczz2KwTPNUCrzldJbD2Tvr2rN61ZI REC: Mirillis Action! https://mirillis.com/pl/ Montaż: Camtasia studio 2018

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Wujek Bohun

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-02 Sat 274,000 - 85,221,241 - 1,159 -
2019-11-03 Sun 274,000 - 85,251,377 +30136 1,158 -1
2019-11-04 Mon 274,000 - 85,265,861 +14484 1,159 +1
2019-11-05 Tue 274,000 - 85,276,996 +11135 1,159 -
2019-11-06 Wed 274,000 - 85,285,725 +8729 1,160 +1
2019-11-07 Thu 274,000 - 85,293,639 +7914 1,160 -
2019-11-08 Fri 275,000 +1000 85,303,578 +9939 1,161 +1
2019-11-09 Sat 275,000 - 85,329,263 +25685 1,162 +1
2019-11-10 Sun 275,000 - 85,356,909 +27646 1,162 -
2019-11-11 Mon 275,000 - 85,377,886 +20977 1,164 +2
2019-11-12 Tue 275,000 - 85,389,841 +11955 1,164 -
2019-11-13 Wed 275,000 - 85,401,095 +11254 1,164 -
2019-11-14 Thu 275,000 - 85,411,693 +10598 1,164 -
2019-11-15 Fri 275,000 - 85,434,131 +22438 1,165 +1
2019-11-16 Sat 275,000 - 85,453,252 +19121 1,165 -
Podsumowanie ogółem +1000 +232011 +6
Aktualizacja profilu za 8 godz. 25 min.

Następny film

MAFIA III - #16 "0451"
Wujek Bohun
467 Wyświetleń