Axvezer
Axvezer
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=KvIbgB33jNg

Fastest Fortnite Mobile Builder/Editor?! Fortnite Op & Funny Moments

Axvezer
Axvezer - 226 Wyświetleń
0
226 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 07:17:19

Send your Fortnite clips - fortniteopmoments@gmail.com Contact me at : fortniteopmoments@gmail.com Credits - https://www.twitch.tv/kingkeelertv https://www.twitch.tv/vonyatv https://www.twitch.tv/sprisay https://www.twitch.tv/ninja https://www.twitch.tv/drlupo https://www.twitch.tv/tsm_hamlinz https://www.twitch.tv/vivid SilzzOG - https://www.youtube.com/watch?v=21mfNIDXD-0&feature=youtu.be basically i snipe - https://www.youtube.com/watch?v=-oduWX9V7Xk&feature=youtu.be Zintae - https://www.youtube.com/watch?v=jb3gCfzskzU&feature=youtu.be Dra6on - https://www.youtube.com/watch?v=F9VnhhrqoRE&feature=youtu.be SilzzOG -https://www.youtube.com/watch?v=5mfjb4NiUUA&feature=youtu.be SilzzOG - https://www.youtube.com/watch?v=LkFuElGrEPg&feature=youtu.be SilzzOG - https://www.youtube.com/watch?v=70Sf4xx6E4w&feature=youtu.be Gazza Grizzy - https://www.youtube.com/watch?v=crBRP9vDwwE&feature=youtu.be Plasma HD - https://www.youtube.com/watch?v=pbUZETYYwXM ItsJXD - https://www.youtube.com/watch?v=23Smos5H9LI GhostDragon

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Axvezer

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-08 Sun 260,717 - 1,899,784 - 27 -
2019-09-09 Mon 260,879 +162 1,924,464 +24680 27 -
2019-09-10 Tue 261,026 +147 1,947,488 +23024 27 -
2019-09-11 Wed 261,242 +216 1,973,863 +26375 27 -
2019-09-12 Thu 261,628 +386 2,027,191 +53328 28 +1
2019-09-13 Fri 261,895 +267 2,068,381 +41190 28 -
2019-09-14 Sat 262,404 +509 2,135,719 +67338 28 -
2019-09-15 Sun 262,819 +415 2,194,337 +58618 29 +1
2019-09-16 Mon 263,147 +328 2,253,758 +59421 29 -
2019-09-17 Tue 263,423 +276 2,301,432 +47674 29 -
2019-09-18 Wed 263,000 -423 2,339,717 +38285 29 -
2019-09-19 Thu 263,000 - 2,385,593 +45876 30 +1
2019-09-20 Fri 263,000 - 2,415,497 +29904 30 -
2019-09-21 Sat 264,000 +1000 2,454,410 +38913 30 -
2019-09-22 Sun 264,000 - 2,481,045 +26635 30 -
Podsumowanie ogółem +3283 +581261 +3
Aktualizacja profilu za 5 godz. 36 min.