Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=yejCN_DijrE

???? Fortnite Lecimy po wygrane z widzami #NAŻYWO - Na żywo

dYnkSxMonster Official
dYnkSxMonster Official - 231 Wyświetleń
1
231 Wyświetleń
Opublikowano 2018-08-20 05:48:29

Mordo Zostaw Like & Suba Oraz Walnij W Dzwona ✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏ ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału dYnkSxMonster Official

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-03 Wed 2,617 - 113,950 - 569 -
2019-07-04 Thu 2,613 -4 114,149 +199 569 -
2019-07-05 Fri 2,614 +1 114,327 +178 569 -
2019-07-06 Sat 2,616 +2 114,551 +224 569 -
2019-07-07 Sun 2,618 +2 114,782 +231 569 -
2019-07-08 Mon 2,624 +6 115,040 +258 569 -
2019-07-09 Tue 2,623 -1 115,295 +255 569 -
2019-07-10 Wed 2,624 +1 115,517 +222 569 -
2019-07-11 Thu 2,628 +4 115,765 +248 569 -
2019-07-12 Fri 2,630 +2 115,976 +211 569 -
2019-07-13 Sat 2,620 -10 116,153 +177 569 -
2019-07-14 Sun 2,621 +1 116,346 +193 569 -
2019-07-15 Mon 2,623 +2 116,607 +261 569 -
2019-07-16 Tue 2,625 +2 116,768 +161 569 -
2019-07-17 Wed 2,625 - 117,055 +287 573 +4
Podsumowanie ogółem +8 +3105 +4
Aktualizacja profilu za 6 godz. 10 min.