Sitr0x
Sitr0x
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=lxfgSdX6724

FORTNITE NA TELEFON - w końcu go mam!

Sitr0x
Sitr0x - 305 Wyświetleń
0
305 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:13:05

10,000 LAJKÓW = KOLEJNY ODCINEK! :D Subskrybuj ► http://bit.ly/Sitr0x Instagram ► http://instagram.com/sitr0x Facebook ► https://www.facebook.com/Sitr0x SNAPCHAT ► sitr0x Wszystkie odcinki ► http://bit.ly/MobilneGranie Jak ściągnąć fortnite? Oto instruk

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Sitr0x

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-26 Tue 1,250,000 - 135,482,904 - 952 -
2019-11-27 Wed 1,250,000 - 135,513,550 +30646 952 -
2019-11-28 Thu 1,250,000 - 135,531,456 +17906 952 -
2019-11-29 Fri 1,250,000 - 135,548,912 +17456 952 -
2019-11-30 Sat 1,250,000 - 135,572,867 +23955 952 -
2019-12-01 Sun 1,250,000 - 135,593,483 +20616 952 -
2019-12-02 Mon 1,250,000 - 135,615,595 +22112 952 -
2019-12-03 Tue 1,250,000 - 135,637,134 +21539 952 -
2019-12-04 Wed 1,250,000 - 135,649,230 +12096 952 -
2019-12-05 Thu 1,250,000 - 135,662,000 +12770 952 -
2019-12-06 Fri 1,250,000 - 135,674,547 +12547 952 -
2019-12-07 Sat 1,250,000 - 135,688,797 +14250 952 -
2019-12-08 Sun 1,250,000 - 135,743,713 +54916 953 +1
2019-12-09 Mon 1,250,000 - 135,759,352 +15639 953 -
2019-12-10 Tue 1,250,000 - 135,770,763 +11411 953 -
Podsumowanie ogółem - +287859 +1
Aktualizacja profilu za 1 godz. 23 min.