MotoGamesTV
MotoGamesTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=zkhMzOBg498

Forza Horizon 3 vs Forza Horizon 4 - Hot Wheels Bone Shaker Sound Comparison

MotoGamesTV
MotoGamesTV - 318 Wyświetleń
0
318 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 08:23:29

Each game played on Xbox One X in 4k resolution. Forza Horizon 4 (Autumn Season) was played in Quality Mode (2160p 30FPS Gameplay) http://www.facebook.com/motogames http://twitter.com/MotoGames http://www.twitch.tv/motogamestv https://speed-zone.pl/ http://www.thrustmaster.com/ http://www.wheelstandpro.com MotoGamesTV

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MotoGamesTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-03 Tue 201,858 - 141,644,667 - 7,033 -
2019-09-04 Wed 202,003 +145 141,761,102 +116435 7,035 +2
2019-09-05 Thu 202,102 +99 141,845,157 +84055 7,039 +4
2019-09-06 Fri 202,319 +217 141,981,052 +135895 7,045 +6
2019-09-07 Sat 202,463 +144 142,078,985 +97933 7,048 +3
2019-09-08 Sun 202,541 +78 142,130,701 +51716 7,048 -
2019-09-09 Mon 202,697 +156 142,238,037 +107336 7,052 +4
2019-09-10 Tue 202,793 +96 142,312,034 +73997 7,057 +5
2019-09-11 Wed 202,896 +103 142,383,254 +71220 7,059 +2
2019-09-12 Thu 203,098 +202 142,523,109 +139855 7,064 +5
2019-09-13 Fri 203,245 +147 142,633,536 +110427 7,067 +3
2019-09-14 Sat 203,364 +119 142,711,043 +77507 7,070 +3
2019-09-15 Sun 203,477 +113 142,793,475 +82432 7,072 +2
2019-09-16 Mon 203,526 +49 142,863,550 +70075 7,075 +3
2019-09-17 Tue 203,597 +71 142,901,195 +37645 7,077 +2
Podsumowanie ogółem +1739 +1256528 +44
Aktualizacja profilu za 0 godz. 9 min.