Yoji720
Yoji720
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=phUfuq3te0U
Yoji720
Yoji720 - 68 Wyświetleń
0
68 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-06 09:56:13

Chcesz wysłać donejt SMS/Przelew? https://bit.ly/2y4QAgI Możesz też to zrobić tutaj http://bit.ly/2hCQBRd ❤ Chcesz zostać wspierającym? Pod filmami i ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Yoji720

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-01 Fri 524,000 - 178,720,621 - 2,881 -
2019-11-02 Sat 524,000 - 178,753,313 +32692 2,881 -
2019-11-03 Sun 525,000 +1000 178,783,906 +30593 2,881 -
2019-11-04 Mon 525,000 - 178,807,824 +23918 2,881 -
2019-11-05 Tue 525,000 - 178,833,122 +25298 2,883 +2
2019-11-06 Wed 525,000 - 178,941,470 +108348 2,883 -
2019-11-07 Thu 526,000 +1000 179,131,888 +190418 2,889 +6
2019-11-08 Fri 527,000 +1000 179,304,765 +172877 2,890 +1
2019-11-09 Sat 528,000 +1000 179,580,401 +275636 2,891 +1
2019-11-10 Sun 529,000 +1000 179,809,822 +229421 2,892 +1
2019-11-11 Mon 530,000 +1000 180,089,626 +279804 2,894 +2
2019-11-12 Tue 531,000 +1000 180,396,444 +306818 2,897 +3
2019-11-13 Wed 531,000 - 180,505,494 +109050 2,898 +1
2019-11-14 Thu 531,000 - 180,602,656 +97162 2,898 -
2019-11-15 Fri 532,000 +1000 180,650,808 +48152 2,898 -
Podsumowanie ogółem +8000 +1930187 +17
Aktualizacja profilu za 4 godz. 32 min.