Arlena Witt
Arlena Witt
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=yaNCu5W6qQ8

Następny film

Gram w grę | Vlog #15
Arlena Witt
372 Wyświetleń

Free, three, tree – jak to odróżnić? | Po Cudzemu #154

Arlena Witt
Arlena Witt - 176 Wyświetleń
0
176 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-04 05:14:49

Darmowa przesyłka „Grama to nie drama” tylko do 23:59 w środę 5 grudnia. Od TERAZ! Tylko na http://arlena.altenberg.pl :) Czym się różnią „free”, „three” i „tree”? Skąd wiadomo, które z nich ktoś do nas mówi i jak to samemu powiedzieć, żeby nas dobrze zrozumieli? O tym dzisiaj, bo mamy „free shipping”. :) DLA OCHOTNIKÓW: ✏️ Codziennie nowe „słowo na dziś” w Instastory: http://instagram.com/wittamina/ TU TEŻ ROBIĘ FAJNE RZECZY: Grupa Pocudzemunators na Facebooku: http://www.facebook.com/groups/pocudzemunators/ ⏰ Fanpage „Po Cudzemu” – info o spotkaniach: http://www.facebook.com/pocudzemu Twitter – złote myśli: http://twitter.com/wittamina Vine – śmieszki w 6 sekund: http://vine.co/wittamina ZOBACZ TEŻ: • Jak wymawiać „th” – http://www.youtube.com/watch?v=CRSYsgnP_K8 dźwięk: Zgrywa Studio http://www.facebook.com/zgrywastudio muzyka: zasoby http://www.audionetwork.com WSZYSTKIE ODCINKI „Po Cudzemu”: http://www.youtube.com/playlist?list=PLJ-cNWgEeSubipvRKLhNB5r2WEtm4254e MASZ PYTANIA? Obejrzyj odcinki z Q&A, zanim je zadasz, bo prawdopodobnie już na nie odpowiedziałam: Q&A nr 1 – http://www.youtube.com/watch?v=5_doMgv6w7E Q&A nr 2 – http://www.youtube.com/watch?v=Suqk5QYyFSE Q&A nr 3 – http://www.youtube.com/watch?v=zAEPzFZeUiQ Pozdrawiam wszystkich, którzy czytają opisy odcinków! Jeśli przeczytałeś opis do tego miejsca, w komentarzu wpisz „Free shipping!”. :) Ostatnio przestałam korzystać ze Snapchata i teraz śmieszkuję na Instastory. Codziennie wrzucam „słowo na dziś”, a poza tym są tam jeszcze inne (nie zawsze mądre) rzeczy. Ale przynajmniej bawię się doskonale. :) To tu: http://instagram.com/wittamina/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Arlena Witt

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-05 Tue 460,000 - 35,317,198 - 223 -
2019-11-06 Wed 460,000 - 35,331,391 +14193 224 +1
2019-11-07 Thu 460,000 - 35,361,567 +30176 224 -
2019-11-08 Fri 460,000 - 35,384,755 +23188 224 -
2019-11-09 Sat 460,000 - 35,400,772 +16017 224 -
2019-11-10 Sun 461,000 +1000 35,423,049 +22277 224 -
2019-11-11 Mon 461,000 - 35,439,453 +16404 224 -
2019-11-12 Tue 461,000 - 35,455,128 +15675 224 -
2019-11-13 Wed 461,000 - 35,473,950 +18822 224 -
2019-11-14 Thu 462,000 +1000 35,520,077 +46127 225 +1
2019-11-15 Fri 462,000 - 35,568,809 +48732 225 -
2019-11-16 Sat 463,000 +1000 35,591,699 +22890 225 -
2019-11-17 Sun 463,000 - 35,614,303 +22604 225 -
2019-11-18 Mon 463,000 - 35,636,965 +22662 225 -
2019-11-19 Tue 464,000 +1000 35,656,049 +19084 225 -
Podsumowanie ogółem +4000 +338851 +2
Aktualizacja profilu za 3 godz. 8 min.