FXR SHOTYzLIVE
FXR SHOTYzLIVE
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=MDuszHN52LY

Następny film

RAFATUS BĘDZIE MIAŁ DZIECKO!?
FXR SHOTYzLIVE
310 Wyświetleń

FRIZ; "Będą duże zmiany na kanale"

FXR SHOTYzLIVE
FXR SHOTYzLIVE - 155 Wyświetleń
0
155 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 08:01:10

▶ FRIZ (YouTube) - https://www.youtube.com/user/StudioFreeZe ▶ FRIZ (Instagram) - https://www.instagram.com/frizoluszek/ ⚡ FanPage, zostaw LIKE. Dodaje tam czasem krótkie shoty których nie ma na moim kanale na YT - https://goo.gl/ju4jpw Muzyka z outro - marczak n' kamzel "śmiejżelki" Zaznacz DZWONEK obok napisu "Subskrybuj" Jeśli Ci się spodobało zostaw LAJKA! ✉ Kontakt: multek123@o2.pl Tagi: fxr shotyzlive, friz, friz na temat nowych zmian na swoim kanale ⚠️ Regulacje prawne ⚠️ Powyższy film jest fragmentem nagrania z live utworzonym w celu analizy przez widzów tego urywka według mnie najciekawszego i wartego uwagi. Umieszczam ten film na prawie cytatu uregulowanym w art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Każda osoba kopiująca ten film zobowiązana jest do podania nazwy kanału i linka do oryginału w opisie filmu (bądź widocznym miejscu) po uprzednim pozwoleniu udostępnienia filmu, ponieważ zastrzegam do niego prawa.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału FXR SHOTYzLIVE

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 23,886 - 1,344,900 - 58 -
2019-09-02 Mon 23,881 -5 1,345,435 +535 58 -
2019-09-03 Tue 23,878 -3 1,346,581 +1146 59 +1
2019-09-04 Wed 23,876 -2 1,347,272 +691 59 -
2019-09-05 Thu 23,872 -4 1,347,859 +587 59 -
2019-09-06 Fri 23,871 -1 1,348,062 +203 59 -
2019-09-07 Sat 23,871 - 1,348,578 +516 60 +1
2019-09-08 Sun 23,865 -6 1,351,612 +3034 60 -
2019-09-09 Mon 23,863 -2 1,354,273 +2661 61 +1
2019-09-10 Tue 23,865 +2 1,355,197 +924 61 -
2019-09-11 Wed 23,868 +3 1,355,940 +743 61 -
2019-09-12 Thu 23,864 -4 1,356,974 +1034 61 -
2019-09-13 Fri 23,868 +4 1,358,099 +1125 62 +1
2019-09-14 Sat 23,863 -5 1,358,782 +683 62 -
2019-09-15 Sun 23,862 -1 1,359,199 +417 62 -
Podsumowanie ogółem -24 +14299 +4
Aktualizacja profilu za 7 godz. 17 min.

Następny film

RAFATUS BĘDZIE MIAŁ DZIECKO!?
FXR SHOTYzLIVE
310 Wyświetleń