BOXDEL
BOXDEL
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=MlzgBApIbIM

Następny film


GANG ŚWIEŻAKÓW vs LIDLAKI (skandale!)

BOXDEL
BOXDEL - 371 Wyświetleń
0
371 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:44:41

Świeżaki, lidlaki, gang świeżaków, banda lidlaków... Co jest haha? TO DARMOWE: ZASUBSKRYBUJ kanał: http://boxdel.com/sub ✍️ i zostaw DZWONEK socialki: fej ➛ http://boxdel.com/fb ins ➛ http://boxdel.com/ig Współpraca / Kontakt ➛ m@boxdel.com extra: boxdel, 10 rysunków, 10 dzieci, 10 nastolatek, 10 miejsc, 10 sytuacji, 10 nastolatków, 10 stron, 10 zdjęć, 10 filmów, dziesięć, top10, top 10, top, 10, lista rzeczy, lista 10 faktów, lista, faktów, rzeczy, lista faktów, 10 ciekawych faktów, 10 rzeczy, 10 ludzi, 10 osób, 10 ciekawostek, 10 faktów, 10 przedmiotów, lista 10 rzeczy, ciekawe fakty, ciekawostki, fakt

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału BOXDEL

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-07 Wed 1,415,465 - 6,280,062 - 10 -
2019-08-08 Thu 1,415,311 -154 6,282,506 +2444 10 -
2019-08-09 Fri 1,415,170 -141 6,284,734 +2228 10 -
2019-08-10 Sat 1,415,028 -142 6,286,982 +2248 10 -
2019-08-11 Sun 1,414,755 -273 6,289,292 +2310 10 -
2019-08-12 Mon 1,414,694 -61 6,290,091 +799 10 -
2019-08-13 Tue 1,414,575 -119 6,291,402 +1311 10 -
2019-08-14 Wed 1,414,238 -337 6,293,705 +2303 10 -
2019-08-15 Thu 1,414,073 -165 6,295,302 +1597 10 -
2019-08-16 Fri 1,413,910 -163 6,296,834 +1532 10 -
2019-08-17 Sat 1,413,778 -132 6,298,286 +1452 10 -
2019-08-18 Sun 1,413,640 -138 6,299,957 +1671 10 -
2019-08-19 Mon 1,413,509 -131 6,301,726 +1769 10 -
2019-08-20 Tue 1,413,329 -180 6,304,599 +2873 10 -
2019-08-21 Wed 1,413,246 -83 6,306,250 +1651 10 -
Podsumowanie ogółem -2219 +26188 -
Aktualizacja profilu za 1 godz. 47 min.

Następny film