Ajgor Ignacy
Ajgor Ignacy
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=QJTnibr5vjo

Następny film

CZEGO SIĘ WSTYDZIMY A NIE POWINNIŚMY?
Ajgor Ignacy
583 Wyświetleń

Gdyby zachłanność była człowiekiem...

Ajgor Ignacy
Ajgor Ignacy - 469 Wyświetleń
0
469 Wyświetleń
Opublikowano 2018-09-13 03:56:03

Mam nadzieje że Wam się podobało. Dajcie znać w komentarzu co sądzicie, jakie były Wasze ulubione momenty i czy chcecie więcej produkcji w tym klimacie! ;) SUBUJ CZARKA:https://www.youtube.com/channel/UCY_fyIMTLLOZgmkuUYo6JKw Podziękowania dla Vistuli, ZoZo Design oraz Cropp za pomoc w stylizacji Cezarego Pazury oraz dla całej ekipy która pracowała przy materiale! SUBSKRYBUJ! goo.gl/AtFgJa ⬇ ⬇ ⬇ KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ⬇ ⬇ ⬇ WPADNIJ NA INNE MOJE STRONY FANPAGE: goo.gl/gKeqWE INSTAGRAM: goo.gl/WxAvXX SNAP: https://goo.gl/cXpi5g GRUPA FACEBOOK: https://goo.gl/MYirmX KONTAKT : -WSPÓŁPRACA: lesniewskiigor@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Ajgor Ignacy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-06 Wed 1,000,000 - 125,335,182 - 163 -
2019-11-07 Thu 1,000,000 - 125,370,389 +35207 163 -
2019-11-08 Fri 1,000,000 - 125,406,923 +36534 163 -
2019-11-09 Sat 1,000,000 - 125,452,433 +45510 163 -
2019-11-10 Sun 1,000,000 - 125,535,402 +82969 163 -
2019-11-11 Mon 1,000,000 - 125,587,660 +52258 163 -
2019-11-12 Tue 1,000,000 - 125,615,387 +27727 163 -
2019-11-13 Wed 1,000,000 - 125,631,518 +16131 163 -
2019-11-14 Thu 1,000,000 - 125,648,123 +16605 163 -
2019-11-15 Fri 1,000,000 - 125,678,349 +30226 163 -
2019-11-16 Sat 1,000,000 - 125,693,135 +14786 163 -
2019-11-17 Sun 1,000,000 - 125,710,807 +17672 163 -
2019-11-18 Mon 1,000,000 - 125,726,972 +16165 163 -
2019-11-19 Tue 1,000,000 - 125,743,494 +16522 163 -
2019-11-20 Wed 1,000,000 - 125,760,999 +17505 163 -
Podsumowanie ogółem - +425817 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 51 min.

Następny film

CZEGO SIĘ WSTYDZIMY A NIE POWINNIŚMY?
Ajgor Ignacy
583 Wyświetleń