Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=GuJV5cqvgjw

Następny film

Matura 2017 Język Polski - szybka powtórka
MaturaToBzdura.TV
378 Wyświetleń

GEOGRAFIA ŚWIATA PO ANGIELSKU - MaturaToBzdura (polskie napisy)

MaturaToBzdura.TV
MaturaToBzdura.TV - 464 Wyświetleń
0
464 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:12:03

ZAGRAJ W QUIZ HOUSE: http://maturatobzdura.tv/QuizHouse WYCHOWANIE SEKSUALNE Z MIECIEM: https://www.youtube.com/watch?v=gw0xc1dqJX4 Ten odcinek to reupload sprzed paru lat z naszego kanału Zombie Exam, który zamknęliśmy. Stwierdziliśmy, że warto pokazać

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału MaturaToBzdura.TV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-25 Mon 729,000 - 216,798,714 - 548 -
2019-11-26 Tue 729,000 - 216,834,254 +35540 549 +1
2019-11-27 Wed 730,000 +1000 217,011,727 +177473 549 -
2019-11-28 Thu 730,000 - 217,106,050 +94323 549 -
2019-11-29 Fri 730,000 - 217,200,271 +94221 549 -
2019-11-30 Sat 730,000 - 217,321,592 +121321 549 -
2019-12-01 Sun 730,000 - 217,412,911 +91319 549 -
2019-12-02 Mon 730,000 - 217,478,652 +65741 549 -
2019-12-03 Tue 731,000 +1000 217,546,351 +67699 550 +1
2019-12-04 Wed 731,000 - 217,758,984 +212633 550 -
2019-12-05 Thu 731,000 - 217,908,031 +149047 550 -
2019-12-06 Fri 732,000 +1000 218,040,497 +132466 550 -
2019-12-07 Sat 732,000 - 218,121,368 +80871 550 -
2019-12-08 Sun 732,000 - 218,213,659 +92291 550 -
2019-12-09 Mon 732,000 - 218,296,870 +83211 550 -
Podsumowanie ogółem +3000 +1498156 +2
Aktualizacja profilu za 0 godz. 50 min.

Następny film

Matura 2017 Język Polski - szybka powtórka
MaturaToBzdura.TV
378 Wyświetleń