Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=A-3O69aiSeE

Następny film


Gimper ogląda Gimpera w Lekko Nie Będzie!

- 799 Wyświetleń
0
799 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:01:33

Oglądany materiał: https://www.youtube.com/watch?v=KL5XTxX5Mq8 SUBSKRYBUJ BY NIE PRZEGAPIĆ http://bit.ly/1ys7k5G Pomagaj: http://domeykodzieciom.pl Lekko Nie Będzie - Kuba Klawiter: https://www.youtube.com/watch?v=-tM-LJcTK4o Lekko Nie Będzie - GF Darwi

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-12-01 Sun 1,720,000 - 491,435,102 - 2,458 -
2019-12-02 Mon 1,720,000 - 491,567,781 +132679 2,458 -
2019-12-03 Tue 1,720,000 - 491,692,403 +124622 2,459 +1
2019-12-04 Wed 1,720,000 - 491,878,029 +185626 2,459 -
2019-12-05 Thu 1,720,000 - 491,998,006 +119977 2,459 -
2019-12-06 Fri 1,720,000 - 492,168,971 +170965 2,460 +1
2019-12-07 Sat 1,720,000 - 492,555,732 +386761 2,458 -2
2019-12-08 Sun 1,720,000 - 493,038,949 +483217 2,459 +1
2019-12-09 Mon 1,720,000 - 493,264,923 +225974 2,459 -
2019-12-10 Tue 1,720,000 - 493,462,418 +197495 2,462 +3
2019-12-11 Wed 1,720,000 - 493,783,486 +321068 2,463 +1
2019-12-12 Thu 1,720,000 - 494,371,524 +588038 2,463 -
2019-12-13 Fri 1,730,000 +10000 494,767,012 +395488 2,464 +1
2019-12-14 Sat 1,730,000 - 495,059,536 +292524 2,465 +1
2019-12-15 Sun 1,730,000 - 495,490,336 +430800 2,465 -
Podsumowanie ogółem +10000 +4055234 +7
Aktualizacja profilu za 0 godz. 0 min.