Gimpson
Gimpson
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=gT5fY_Gdj0A

Gimpson - Niepowstrzymany // LIVE // Kielce, Woor

Gimpson
Gimpson - 210 Wyświetleń
0
210 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 07:01:05

One MIllion Tour trwa! Już za moment (06.11) OLSZTYN! Wbijaj! https://www.ebilet.pl/muzyka/hip-hop-rap/gimpson/ Bilety dostępne też w Empiku :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Gimpson

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-04 Sat 86,562 - 10,593,365 - 60 -
2019-05-05 Sun 86,565 +3 10,596,388 +3023 60 -
2019-05-06 Mon 86,558 -7 10,600,785 +4397 60 -
2019-05-07 Tue 86,560 +2 10,603,611 +2826 60 -
2019-05-08 Wed 86,553 -7 10,606,392 +2781 60 -
2019-05-09 Thu 86,552 -1 10,609,376 +2984 60 -
2019-05-10 Fri 86,544 -8 10,612,804 +3428 60 -
2019-05-11 Sat 86,544 - 10,618,130 +5326 60 -
2019-05-12 Sun 86,546 +2 10,622,042 +3912 60 -
2019-05-13 Mon 86,543 -3 10,625,668 +3626 60 -
2019-05-14 Tue 86,549 +6 10,630,329 +4661 60 -
2019-05-15 Wed 86,531 -18 10,635,121 +4792 60 -
2019-05-16 Thu 86,515 -16 10,639,216 +4095 60 -
2019-05-17 Fri 86,516 +1 10,643,094 +3878 60 -
2019-05-18 Sat 86,518 +2 10,648,864 +5770 60 -
Podsumowanie ogółem -44 +55499 -
Aktualizacja profilu za 3 godz. 28 min.