Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=j1PNaOo4b44

Następny film

Nowe Pokolenie: PRÓBA SIŁ
NIEPRZYGOTOWANI: Nowe Pokolenie
16 Wyświetleń

GRA W BUTELKĘ - NIEPRZYGOTOWANI S2:04

NIEPRZYGOTOWANI: Nowe Pokolenie
0
616 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:53:33

Współpraca komercyjna: wspolpraca@abstra.tv Poprzedni odcinek: https://youtu.be/Xf97CIImrIc Partnerem odcinka jest Winning Moves Polska Instagramy Nieprzygotowanych: https://www.instagram.com/hubert.nieprzygotowani/ https://www.instagram.com/berkowski.nieprzygotowani/ https://www.instagram.com/agata.nieprzygotowani/ https://www.instagram.com/mariola.nieprzygotowani/ https://www.instagram.com/maja.nieprzygotowani/ https://www.instagram.com/gruby.nieprzygotowani/ W roli Baśki - Zuzanna Pawlukiewicz GRUPA NA FB PRZYGOTOWANI: https://www.facebook.com/groups/136521610161931/ SNAPCHAT: PRZYGOTOWANI INSTAGRAM: https://instagram.com/nieprzygotowani_serial Wyprodukowane przez Abstra.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału NIEPRZYGOTOWANI: Nowe Pokolenie

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-02 Sat 1,280,000 - 174,852,174 - 111 -
2019-11-03 Sun 1,280,000 - 174,880,536 +28362 111 -
2019-11-04 Mon 1,280,000 - 174,923,377 +42841 111 -
2019-11-05 Tue 1,280,000 - 174,945,291 +21914 111 -
2019-11-06 Wed 1,280,000 - 174,966,242 +20951 111 -
2019-11-07 Thu 1,280,000 - 174,988,485 +22243 111 -
2019-11-08 Fri 1,280,000 - 175,013,353 +24868 111 -
2019-11-09 Sat 1,280,000 - 175,040,576 +27223 111 -
2019-11-10 Sun 1,280,000 - 175,090,166 +49590 111 -
2019-11-11 Mon 1,280,000 - 175,121,253 +31087 111 -
2019-11-12 Tue 1,280,000 - 175,146,008 +24755 111 -
2019-11-13 Wed 1,280,000 - 175,171,242 +25234 111 -
2019-11-14 Thu 1,280,000 - 175,196,654 +25412 111 -
2019-11-15 Fri 1,280,000 - 175,235,753 +39099 111 -
2019-11-16 Sat 1,280,000 - 175,266,334 +30581 111 -
Podsumowanie ogółem - +414160 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 26 min.

Następny film

Nowe Pokolenie: PRÓBA SIŁ
NIEPRZYGOTOWANI: Nowe Pokolenie
16 Wyświetleń