Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ZQZDR-gzDVE

Następny film

Gracjan Roztocki - Strachy
Gracjan Roztocki
219 Wyświetleń

Gracjan Roztocki - Jeśli kochać chcesz?

Gracjan Roztocki
Gracjan Roztocki - 276 Wyświetleń
0
276 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-04 05:39:09

Gracjan śpiewa swoją nową piosenkę pt: Jeśli kochać chcesz?, 3.11.2018 roku. Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Gracjan Roztocki

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 96,340 - 20,744,437 - 224 -
2019-09-03 Tue 96,333 -7 20,752,724 +8287 225 +1
2019-09-04 Wed 96,343 +10 20,758,020 +5296 226 +1
2019-09-05 Thu 96,354 +11 20,765,178 +7158 227 +1
2019-09-06 Fri 96,364 +10 20,773,402 +8224 228 +1
2019-09-07 Sat 96,391 +27 20,779,268 +5866 223 -5
2019-09-08 Sun 96,436 +45 20,779,931 +663 215 -8
2019-09-09 Mon 96,440 +4 20,785,428 +5497 216 +1
2019-09-10 Tue 96,456 +16 20,773,797 -11631 220 +4
2019-09-11 Wed 96,455 -1 20,782,118 +8321 217 -3
2019-09-12 Thu 96,467 +12 20,788,952 +6834 218 +1
2019-09-13 Fri 96,482 +15 20,792,335 +3383 218 -
2019-09-14 Sat 96,499 +17 20,800,114 +7779 219 +1
2019-09-15 Sun 96,534 +35 20,810,053 +9939 220 +1
2019-09-16 Mon 96,550 +16 20,818,462 +8409 222 +2
Podsumowanie ogółem +210 +74025 -2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 27 min.

Następny film

Gracjan Roztocki - Strachy
Gracjan Roztocki
219 Wyświetleń