Nexos Live
Nexos Live
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=0bTgr4Wq3_k

GRINDUJE DO 56 LEVELA - Black Desert Online

Nexos Live
Nexos Live - 52 Wyświetleń
0
52 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 06:05:08

Wszystkie odcinki są ściągnięte z Live - Twitch. Jeśli chcesz oglądać i uczestniczyć w dyskusji na żywo zapraszam na mój kanał - http://bit.ly/nexosLive Kupuj gry na G2A taniej z kodem rabatowym -3% "NEXOS" Dodatek LEGION - https://www.g2a.com/r/nexoslegion World of Warcraft - https://www.g2a.com/r/nexoswow Prepaid - https://www.g2a.com/r/nexosprepaid Kanał Głowny - http://bit.ly/KanałGłówny Twitch - http://pl.twitch.tv/nexos Facebook - https://www.facebook.com/Hunternexos Oceniając oraz komentując film wspierasz mnie oraz moją twórczość.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Nexos Live

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-28 Mon 48,400 - 14,396,014 - 2,511 -
2019-10-29 Tue 48,400 - 14,426,631 +30617 2,516 +5
2019-10-30 Wed 48,400 - 14,456,872 +30241 2,520 +4
2019-10-31 Thu 48,500 +100 14,489,900 +33028 2,519 -1
2019-11-01 Fri 48,500 - 14,506,362 +16462 2,524 +5
2019-11-02 Sat 48,500 - 14,518,450 +12088 2,524 -
2019-11-03 Sun 48,500 - 14,527,912 +9462 2,524 -
2019-11-04 Mon 48,600 +100 14,541,458 +13546 2,526 +2
2019-11-05 Tue 48,600 - 14,549,723 +8265 2,528 +2
2019-11-06 Wed 48,600 - 14,555,948 +6225 2,526 -2
2019-11-07 Thu 48,600 - 14,560,156 +4208 2,528 +2
2019-11-08 Fri 48,600 - 14,564,446 +4290 2,528 -
2019-11-09 Sat 48,600 - 14,568,155 +3709 2,528 -
2019-11-10 Sun 48,600 - 14,574,421 +6266 2,528 -
2019-11-11 Mon 48,600 - 14,578,630 +4209 2,528 -
Podsumowanie ogółem +200 +182616 +17
Aktualizacja profilu za 4 godz. 3 min.