Hargris
Hargris
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=QQaSQxtrYdA

Następny film


Hargris ft. Remigiusz Maciaszek - Mam chłopaka! /Remix RockAlone

Hargris
Hargris - 35 Wyświetleń
0
35 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-09 03:06:24

☆ Snapcode(Hargris): http://bit.ly/2dhDsJl ☆ Facebook: https://www.facebook.com/xhargris ☆ Google+ | Follow? http://bit.ly/1EJIR25 ------------------------------------------------------------------------ Remigiusz Maciaszek: https://www.youtube.com/user/rockalone2k Muzyka w tle: https://www.youtube.com/watch?v=E_zOVsrj9ks ------------------------------------------------------------------------ Pobierz mp3: http://bit.ly/2fNkatj ♫╔══╗♫ ♫║██║ ♫ ♫║(O)║ ♫ ♫╚══╝ ♫ ------------------------------------------------------------------------ Publiczny skype: vHargris Snapchat: HargriS ------------------------------------------------------------------------ ヾ(⌐■_■)ノ♪

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Hargris

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 69,200 - 12,672,192 - 93 -
2019-10-31 Thu 69,200 - 12,674,561 +2369 93 -
2019-11-01 Fri 69,200 - 12,677,019 +2458 93 -
2019-11-02 Sat 69,200 - 12,679,611 +2592 93 -
2019-11-03 Sun 69,200 - 12,684,218 +4607 93 -
2019-11-04 Mon 69,200 - 12,686,018 +1800 93 -
2019-11-05 Tue 69,200 - 12,688,427 +2409 93 -
2019-11-06 Wed 69,200 - 12,690,829 +2402 93 -
2019-11-07 Thu 69,200 - 12,693,101 +2272 93 -
2019-11-08 Fri 69,200 - 12,695,712 +2611 93 -
2019-11-09 Sat 69,200 - 12,700,363 +4651 93 -
2019-11-10 Sun 69,200 - 12,703,409 +3046 93 -
2019-11-11 Mon 69,300 +100 12,706,232 +2823 93 -
2019-11-12 Tue 69,300 - 12,708,398 +2166 93 -
2019-11-13 Wed 69,300 - 12,710,641 +2243 93 -
Podsumowanie ogółem +100 +38449 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 21 min.