Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=40z29FS-LSM

Następny film

VLOGMAS 2 | WCHODZIMY NA ZNAK HOLLYWOOD!
littlemooonster96
2 Wyświetleń

littlemooonster96
littlemooonster96 - 689 Wyświetleń
0
689 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:57:52

Jeśli filmik Wam się podobał pamiętajcie o kciuku w górę :) Szlafrok Anna Field: https://goo.gl/d1qmmB Kalosze Hunter: https://goo.gl/uxlhpQ Top New Look: https://goo.gl/bEKWaf Sweterek Topshop https://goo.gl/3H43La Koszula Topshop: https://goo.gl/Wpl4J

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału littlemooonster96

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-25 Mon 841,000 - 108,632,426 - 342 -
2019-11-26 Tue 841,000 - 108,635,214 +2788 342 -
2019-11-27 Wed 841,000 - 108,640,555 +5341 342 -
2019-11-28 Thu 841,000 - 108,643,228 +2673 342 -
2019-11-29 Fri 841,000 - 108,645,589 +2361 342 -
2019-11-30 Sat 841,000 - 108,648,311 +2722 342 -
2019-12-01 Sun 841,000 - 108,651,792 +3481 342 -
2019-12-02 Mon 841,000 - 108,655,956 +4164 342 -
2019-12-03 Tue 841,000 - 108,716,068 +60112 344 +2
2019-12-04 Wed 841,000 - 108,754,186 +38118 344 -
2019-12-05 Thu 841,000 - 108,810,811 +56625 345 +1
2019-12-06 Fri 841,000 - 108,856,732 +45921 346 +1
2019-12-07 Sat 841,000 - 108,907,072 +50340 346 -
2019-12-08 Sun 840,000 -1000 109,013,017 +105945 349 +3
2019-12-09 Mon 840,000 - 109,047,240 +34223 350 +1
Podsumowanie ogółem -1000 +414814 +8
Aktualizacja profilu za 5 godz. 13 min.

Następny film

VLOGMAS 2 | WCHODZIMY NA ZNAK HOLLYWOOD!
littlemooonster96
2 Wyświetleń