DeeJayPallaside
DeeJayPallaside
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Yn5lSgr8vZY

Następny film

666 NIE JEST LICZBĄ SZATANA?!
DeeJayPallaside
634 Wyświetleń

DeeJayPallaside
DeeJayPallaside - 759 Wyświetleń
1
759 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:04:34

W sieci obecnie jest pełno hejtu na Czuuxa... Dziś film na ten temat! ► GRUPA NA FACEBOOKU : http://tinyurl.com/chm5wu9 ► SUBSKRYBUJ : http://tinyurl.com/SubPls ► FANPAGE : http://www.facebook.com/DeeJayPallaside ► MAIL KONTAKTOWY : biznes.zizej@gmail.co

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału DeeJayPallaside

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-28 Thu 1,730,000 - 201,649,425 - 2,932 -
2019-11-29 Fri 1,730,000 - 201,749,449 +100024 2,933 +1
2019-11-30 Sat 1,730,000 - 201,810,543 +61094 2,933 -
2019-12-01 Sun 1,730,000 - 201,850,323 +39780 2,933 -
2019-12-02 Mon 1,730,000 - 201,878,761 +28438 2,933 -
2019-12-03 Tue 1,730,000 - 201,902,025 +23264 2,933 -
2019-12-04 Wed 1,730,000 - 201,928,352 +26327 2,933 -
2019-12-05 Thu 1,730,000 - 201,957,706 +29354 2,934 +1
2019-12-06 Fri 1,730,000 - 201,980,470 +22764 2,934 -
2019-12-07 Sat 1,730,000 - 202,007,814 +27344 2,934 -
2019-12-08 Sun 1,730,000 - 202,029,148 +21334 2,934 -
2019-12-09 Mon 1,730,000 - 202,049,862 +20714 2,934 -
2019-12-10 Tue 1,730,000 - 202,088,789 +38927 2,933 -1
2019-12-11 Wed 1,730,000 - 202,146,736 +57947 2,934 +1
2019-12-12 Thu 1,730,000 - 202,165,819 +19083 2,935 +1
Podsumowanie ogółem - +516394 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

666 NIE JEST LICZBĄ SZATANA?!
DeeJayPallaside
634 Wyświetleń