Hikomikos.pl
Hikomikos.pl
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=6rtlT4ajVeI

HIKOMIKOS GRA W POKEMON GO! + KONKURS DLA WIDZÓW! KARTY ZA DARMO! - Na żywo

Hikomikos.pl
Hikomikos.pl - 217 Wyświetleń
0
217 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-04 04:25:11

DONATE: ▻ https://tipanddonation.com/hikomikos KONKURS: https://gleam.io/pWGNr/wygraj-zestawy-20-kart-pokemon PATRONITE: ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Hikomikos.pl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-05 Thu 57,183 - 10,239,315 - 647 -
2019-09-06 Fri 57,185 +2 10,242,091 +2776 666 +19
2019-09-07 Sat 57,219 +34 10,247,004 +4913 666 -
2019-09-08 Sun 57,222 +3 10,250,196 +3192 665 -1
2019-09-09 Mon 57,242 +20 10,254,329 +4133 665 -
2019-09-10 Tue 57,260 +18 10,259,160 +4831 662 -3
2019-09-11 Wed 57,264 +4 10,262,217 +3057 662 -
2019-09-12 Thu 57,268 +4 10,265,208 +2991 663 +1
2019-09-13 Fri 57,308 +40 10,280,821 +15613 664 +1
2019-09-14 Sat 57,379 +71 10,288,412 +7591 664 -
2019-09-15 Sun 57,462 +83 10,298,308 +9896 665 +1
2019-09-16 Mon 57,559 +97 10,308,371 +10063 666 +1
2019-09-17 Tue 57,620 +61 10,314,665 +6294 667 +1
2019-09-18 Wed 57,600 -20 10,323,000 +8335 668 +1
2019-09-19 Thu 57,700 +100 10,327,961 +4961 668 -
Podsumowanie ogółem +517 +88646 +21
Aktualizacja profilu za 2 godz. 16 min.