vojtaz
vojtaz
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=-UxYxtzmiKg

HISTORIA JANUSZA ZŁOTEJ RĄCZKI (Janusz Handyman Simulator)

vojtaz
vojtaz - 491 Wyświetleń
1
491 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:41:17

Lubisz moje filmy? Zasubskrybuj, kliknij w dzwonek oraz zostaw łapkę w górę pod filmem. Dzięki! ► Facebook https://goo.gl/0IUqg9 ► Snapchat Vujtz ► Instagram https://instagram.com/xVojtaz ► Dołącz do Ekipy Zajebistych Ludzi! GRUPA ► https://goo.gl/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału vojtaz

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-25 Mon 382,000 - 0 - 0 -
2019-11-26 Tue 382,000 - 0 - 0 -
2019-11-27 Wed 382,000 - 0 - 0 -
2019-11-28 Thu 382,000 - 0 - 0 -
2019-11-29 Fri 382,000 - 0 - 0 -
2019-11-30 Sat 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-01 Sun 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-02 Mon 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-03 Tue 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-04 Wed 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-05 Thu 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-06 Fri 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-07 Sat 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-08 Sun 382,000 - 0 - 0 -
2019-12-09 Mon 382,000 - 0 - 0 -
Podsumowanie ogółem - - -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 32 min.