Asertywni
Asertywni
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=3ELcjBKEbFY

Houston! - Minecraft: Lucky Block PVP - Frothize, Pierog

Asertywni
Asertywni - 193 Wyświetleń
0
193 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-01 09:38:13

❥ KUPUJCIE KOSZULKI: http://twist26.cupsell.pl/ ❥ IP: jasmc.pl ❥ Pierog: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=PatoPlayGames ❥ Frothize: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=xFrota ❥ Ask: http://ask.fm/Twist26 ❥ Instagram: http://instagram.com/_twist26 ❥ Facebook: https://www.facebook.com/xTwist26 ❥ Livestream: http://www.twitch.tv/Twist26 _________________________________________________ ❥ Intro stworzył: http://www.youtube.com/user/MrMgk08 ❥ Miniaturkę stworzył: http://www.youtube.com/user/Holowsky

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Asertywni

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 40,121 - 765,976 - 22 -
2019-09-03 Tue 40,104 -17 766,101 +125 22 -
2019-09-04 Wed 40,101 -3 766,116 +15 23 +1
2019-09-05 Thu 40,097 -4 766,188 +72 3 -20
2019-09-06 Fri 40,095 -2 358 -765830 3 -
2019-09-07 Sat 40,094 -1 375 +17 3 -
2019-09-08 Sun 40,086 -8 389 +14 3 -
2019-09-09 Mon 40,085 -1 404 +15 3 -
2019-09-10 Tue 40,080 -5 407 +3 3 -
2019-09-11 Wed 40,080 - 415 +8 3 -
2019-09-12 Thu 40,074 -6 422 +7 3 -
2019-09-13 Fri 40,072 -2 433 +11 3 -
2019-09-14 Sat 40,070 -2 437 +4 3 -
2019-09-15 Sun 40,065 -5 444 +7 3 -
2019-09-16 Mon 40,066 +1 444 - 3 -
Podsumowanie ogółem -55 -765532 -19
Aktualizacja profilu za 3 godz. 32 min.